Pytania otagowane jako exercise

Sprawić, by ciało działało. Obejmuje spacery, jogging, bieganie, podnoszenie ciężarów, uprawianie sportu, jazdę na rowerze i wszelkie inne aktywne zabawy. Przeciwieństwo oglądania telewizji.
9
W jaki sposób inżynier z nadwagą może wrócić do formy?
Rok później - jeśli ktoś zobaczy tę notatkę, po prostu dziękuję. Mam teraz 10% tkanki tłuszczowej, 85 kg (zacząłem od 130!) I biegam na półmaratonie. Po przeczytaniu ogromnej ilości książek i artykułów (około 60 monografii) rozwiązaniem dla mnie była książka W. Lutza z 1967 r. „Leben Ohne Brot” . Osobiście …
61 exercise  diet  cardio 

3
Dlaczego bieganie powoduje, że musisz kupować?
Więc zawsze zastanawiałem się, co z bieganiem sprawia, że ​​musisz iść do łazienki? Dlaczego wydaje się, że przyspiesza on postęp każdego ... no wiesz ... A może jestem jedynym, z którym się to zdarza? Pytam poważnie, chcę wiedzieć dlaczego!
55 exercise  running 

8
Jakie ćwiczenia powinienem wykonać, aby zredukować tkankę tłuszczową na określonym obszarze mojego ciała?
W przeszłości miałem kilka operacji dolnej części pleców, ale mogę wykonywać dowolne czynności. W ciągu ostatnich 10 lat zyskałem trochę więcej na środkowej części, ale aktywnie staram się schudnąć, ale z niewielkim sukcesem. Obecnie uprawiam gorącą jogę, aby zwiększyć swoją elastyczność. Obecnie chodzę na siłownię 2–3 razy w tygodniu, a …

8
Co to jest „Runners High”?
Kilka razy w moim życiu zdawało mi się, że doświadczyłem zjawiska zwanego „Runners High” lub stanu euforii podczas biegu, w którym czujesz, że możesz biegać wiecznie. Moje pytanie jest dwojakie: Czym dokładnie jest to uczucie? Czy są sposoby, by „wytrenować” swoje ciało, aby szybciej osiągało ten stan?
33 exercise  running 

5
Jak motywujesz się do ćwiczeń?
Zawsze staram się znaleźć różne sposoby ćwiczeń (obecnie gram dużo Wii - to się liczy, prawda?), Ale problem pojawia się po kilku tygodniach lub miesiącach, kiedy tracę motywację, rozpraszam się i przechodzę do czegoś innego. Czy ktoś ma jakieś wskazówki lub pomysły na motywację?

10
Dlaczego programy treningowe do biegania na odległość nakazują ci biegać tak wolno?
Staram się poprawić swój czas w półmaratonie i maratonie, więc czytałem wiele planów treningowych dla wyścigów na tych dystansach. Zauważyłem jedną rzecz: większość z tych programów mówi o tym, aby robić długie treningi dość wolno, często zalecając 60-90 sekund na milę wolniej niż tempo wyścigu docelowego. Dlaczego? To znaczy wydaje …

10
Jaki jest rozsądny wskaźnik utraty wagi do pracy?
Często lubię wyznaczać krótkoterminowe cele, które tak naprawdę nie działają na odchudzanie. Zastanawiam się, czy istnieje ogólna zasada, której powinienem przestrzegać: „schudnij 1 kilogram na dwa tygodnie” - w jakim kierunku powinienem dążyć? Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś miał jakieś dobre informacje lub źródła na ten temat.


20
Jak mogę uczynić ćwiczenia bardziej interesującymi?
Chcę ćwiczyć Naprawdę. Ale to jest nudne. Z rozmów z innymi dowiaduję się, że ćwiczenia dają ludziom naturalny haj, ale nie wydaje mi się, abym sam je dostał. Kiedyś próbowałem uprawiać sport i takie rzeczy, aby było przyjemnie, ale moja ACL chwilowo brakuje i nie mam jeszcze nowej. Na szczęście …
22 exercise  workout  tips 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.