Jak mogę uczynić ćwiczenia bardziej interesującymi?


22

Chcę ćwiczyć Naprawdę. Ale to jest nudne.

Z rozmów z innymi dowiaduję się, że ćwiczenia dają ludziom naturalny haj, ale nie wydaje mi się, abym sam je dostał. Kiedyś próbowałem uprawiać sport i takie rzeczy, aby było przyjemnie, ale moja ACL chwilowo brakuje i nie mam jeszcze nowej. Na szczęście ostatnio podjąłem inicjatywę i połączyłem rower treningowy z telewizją, ale potrzebuję więcej różnorodności. Ponadto nie pomaga w treningu siłowym.

Moim głównym celem jest zrzucenie wagi, ale nie próbuję tego robić bezpośrednio, zamiast tego podchodzę do podejścia okrężnego polegającego na zwiększeniu sprawności, masy mięśniowej i metabolizmu.

Czy ktoś ma sugestie, jak uczynić ćwiczenia bardziej interesującymi, więc naprawdę to zrobię?


3
Myślę, że wszystko sprowadza się do tego, jak bardzo jesteś zainteresowany i zmotywowany do osiągnięcia swojego celu. Nikt nie może zmusić cię do zrobienia czegokolwiek, co nudzi cię na śmierć ...
Owen

Być może wiesz o tym, ale ogólnie ćwiczenia stanowią tylko niewielką część odchudzania. Większość odchudzania wynika z trwałej zmiany diety.
rthsyjh

Odpowiedzi:


23

Nie ma magicznej pigułki ani łatwej odpowiedzi ... Musisz się zmotywować. Oto kilka potencjalnych sposobów:

 • znajdź wypracowanego partnera
 • dołącz do siłowni z ćwiczeniami (wyjdź z domu)
 • wyobraź sobie, jak będziesz wyglądać po odchudzaniu - zrób zdjęcie przed / po
 • stawiaj sobie małe / tygodniowe cele, a jeśli ci się powiedzie, nagradzaj się

Nie jestem pewien, dlaczego wspomniałeś, że nie chcesz „bezpośrednio” schudnąć? jeśli to jest twój cel, zrób to bezpośrednio .........


Ponieważ myślę, że jeśli pójdę na to z myślą o odchudzaniu (w przeciwieństwie do większej kondycji), to nie będzie się kleić, a ja wrócę później.
jprete

9
@jprete - utrata masy ciała (lub bardziej odpowiednio tkanki tłuszczowej) jest czymś, co można łatwo zmierzyć (skalować, szczypać cale, jak pasujesz do ubrania) - gdzie „dopasowanie” jest nieco bardziej niejasne. To zalecane jest ustawienie celów SMART (S = prosty, M = mierzalne, A = osiągalne, R = realistyczny i T = czasowy, w danym czasie)
Meade Rubinstein

7

Zmień fitness w grę.

Zgadzam się z radą, aby znaleźć coś, co lubisz robić i urozmaicać swoje treningi, ale są też aplikacje, które zostały zaprojektowane specjalnie, aby pomóc Ci w ćwiczeniach. Runkeeperto świetna aplikacja na smartfony, jeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, ponieważ pomaga śledzić swoje odległości, prędkość i spalone kalorie. Ma także integrację z muzyką, dzięki czemu możesz podłączyć listę odtwarzania i otrzymywać informacje o postępach bez zatrzymywania muzyki (głośność po prostu się zmniejsza). Ponadto możesz zintegrować swoje konto RunKeeper z kontami na Twitterze i Facebooku, aby móc publikować aktualizacje dla swojej sieci społecznościowej, aby zobaczyć. Używam tego, kiedy trenuję do wyścigu i robię dużo długich biegów - fajnie jest chwalić się swoim znajomym o tym, jak daleko uciekłeś, a także zapewnia ci odpowiedzialność (nie chcę się dzielić naprawdę na przykład powolny bieg). RunKeeper ma również funkcję o nazwie RunKeeper Elite, który pozwala znajomym i rodzinie śledzić Twoje życie podczas treningu i dodawać otuchy za pomocą komentarzy. Jest to więc bardzo pomocne, jeśli jesteś osobą, która lubi wyznaczać sobie cele i próbować je pokonać, lub jeśli potrzebujesz wsparcia i odpowiedzialności, które towarzyszą obserwowaniu cię przez rodzinę i znajomych.

Cardio Trainer jest bardzo podobny do RunKeeper, ponieważ korzysta ze śledzenia GPS oraz ma powiadomienia głosowe i integrację muzyki. Ma również kilka dodatkowych funkcji, takich jak krokomierz i Move Your Bot. Move Your Bot jest całkiem fajny, ponieważ daje punkty za treningi i pozwala konkurować ze znajomymi w grach w aplikacji. W ten sposób aplikacja jest jeszcze bardziej społeczna. Jednak nie wierzę, że Cardio Trainer ma funkcję śledzenia na żywo, tak jak RunKeeper.

Edycja : jak Scott właśnie poinformował mnie w komentarzu poniżej, zarówno RunKeeper, jak i Cardio Trainer mają Autopauzę (aplikacja automatycznie wstrzymuje trening, gdy musisz zatrzymać się na światłach itp.).

Fitocracy to kolejny świetny produkt zaprojektowany, aby pomóc Ci śledzić różnego rodzaju treningi. Otrzymujesz punkty za wszystkie czynności, dzięki czemu możesz skupić się na pobiciu liczby powtórzeń, które wykonałeś ostatnim razem, a także na pokonaniu znajomych. Jest bardziej wszechstronny niż RunKeeper lub Cardio Trainer, ponieważ możesz rejestrować trening siłowy, pływanie, jogę i wiele innych rzeczy oprócz biegania i jazdy na rowerze, ale wymaga to ręcznego wprowadzania wielu treningów. Ma integrację RunKeeper, dzięki czemu możesz automatycznie importować swoje biegi / przejażdżki rowerowe, ale ręcznie wprowadzasz podnoszenie ciężarów, pływanie itp.

Ostatecznie musisz uważać ćwiczenia za przyjemne, aby się z nimi trzymać, ale mogą one uczynić je bardziej interesującymi.


RunKeeper ma funkcję automatycznego wstrzymywania: blog.runkeeper.com/running-app/auto-pause
Scott M.

Fajnie! Dobrze wiedzieć. Na pewno będę musiał to sprawdzić. Dzięki.
Lauren

6

Różnorodność jest czymś, co uważam za ważne, aby zachować świeżość w celu zapobiegania stagnacji (fizycznej lub psychicznej). Od kilku lat ćwiczę sztuki walki i nigdy nie czuję, że się starzeje. Ciągle uczę się nowych rzeczy, doskonalę swoje techniki i stosuję te szczegóły w materiałach, których nauczyłem się w przeszłości. Na naszych zajęciach wiercimy różne rzeczy, które fizycznie wpływają na różne części naszego ciała. Ćwiczenie sztuk walki z czasem staje się łatwiejsze, ale wciąż chwieję się, gdy uczę się nieznanych ruchów fizycznych. Odrzuca zarówno mój umysł, jak i ciało, i zmusza mnie do przystosowania się do tego, co robię.

Wyznaczanie małych celów (przy jednoczesnym uwzględnieniu ogólnego celu związanego z dużym obrazem) pomaga w realistycznym osiągnięciu celów. Rozbijając drobiazgi na małe, odkrywam, że wprowadzam małe poprawki, aby dostroić moją wydajność, aby móc osiągnąć kolejny poziom w miejscu, w którym chcę być. Wszystkie te niewielkie skoki wydajności wpływają na rodzaj osoby, którą chcę być w późniejszym czasie. Posiadanie ram czasowych do osiągnięcia celu zachęca mnie do dalszej pracy, ale nawet jeśli nie ukończę tego, czego chcę w tym okresie, wysiłek, który włożyłem, nie zmarnuje się. Pytanie o to, kim chcę być za 6 miesięcy, 1 rok, 2 lata lub cokolwiek innego, również motywuje mnie do robienia więcej. Nigdy nie chcę utknąć w robieniu jakichkolwiek postępów; myśl o byciu tą samą osobą w przyszłości, jak teraz, krzyczy: „PRZEGRANY!” dla mnie coś, czym nie chcę być.

Spojrzenie na innych ludzi również zmotywowało nas do osiągnięcia lepszych wyników. Ćwiczę sztuki walki od kilku lat, ale jest wielu innych, którzy ćwiczą znacznie dłużej niż ja. Oglądanie starszych artystów sztuk walki stanowi dla mnie inspirację do bycia lepszym oraz do rzucania wyzwania i przekraczania tego, co mogę obecnie robić. To samo może manifestować się na różne sposoby, ale także stanowi wkład w wysiłek umysłowy, który wkładam w ulepszanie moich wyników i stawianie sobie celów.

Są to bardzo nieodłączne czynniki, które sprawiają, że ćwiczenia są dla mnie osobiście interesujące. I odwrotnie, jedną zewnętrzną rzeczą, która pomogła zachować ciekawość, jest zaproszenie kogoś innego lub grupy ludzi do ćwiczeń. Mogą to być przyjaciele, osoby ćwiczące losowo, zajęcia grupowe, nauczyciele, mentorzy lub ktokolwiek inny. Znajdź ludzi, którzy cię popchną lub wytrenują cię mocniej. Lubię przebywać w otoczeniu bardziej doświadczonych osób, które mogą pomóc w zapewnieniu wskazówek i wglądu w to, jak mogę dążyć do doskonałości w tym, co robię. Bez tego rodzaju systemu wsparcia i rodzaju osoby, którą jestem, nie byłbym w dzisiejszym stanie.

Po latach treningu sztuk walki odkrywam też, że jestem bardzo zdolny do innych aktywności fizycznych. Wracając do różnorodności, zaczynam eksperymentować z innymi rzeczami, takimi jak bieganie (dla Warrior Dash ) i wiosłowanie (szczególnie Dragon Boat ) i interesuję się wspinaniem i snowboardem. Rozwój fizyczny, który osiągnąłem, sprawia, że ​​jestem bardziej świadomy tego, co robi moje ciało, i chętnie próbuję nowych rzeczy i sprawdzam się z różnymi możliwościami. Możesz dowiedzieć się, co chcesz zrobić, korzystając z dużej liczby dostępnych możliwości.

Poza tym, kiedy wiele lat temu „biegałem” (będąc okropnie bez formy i nie wiedząc, co robię), udawałem, że gonię ludzi po torze, a potem uciekam od nich, gdy je mijam. Czasami liczyłem sobie w głowie, żeby zobaczyć, jakie tempo utrzymuję; innym razem po prostu lubiłem wymyślać wymyślone historie o innych ludziach na siłowni. Jako osoba bardzo zamknięta w sobie odsuwała wszelkie samoświadome problemy związane z ćwiczeniami publicznymi.


5

Najprostszą odpowiedzią jest znalezienie czegoś, co lubisz robić, co sprawi, że będziesz bardziej aktywny niż jesteś teraz, a następnie zrób to. Może ćwiczy z przyjaciółmi, uprawia sport, latanie latawcem lub siłowanie się na rękę. Nie ma znaczenia, co to jest, o ile:

 1. Zużywa regularnie więcej energii niż teraz, i
 2. Jest to coś, co lubisz i masz motywację do kontynuowania

5

Oto niektóre z moich metod, dzięki którym moje treningi są przyjemne (pamiętaj, że i tak lubię ćwiczyć):

 • Posłuchaj dobrej muzyki. Znajdź melodie z szybkim i rozpoznawalnym rytmem i zsynchronizuj z nimi ćwiczenia. Na przykład - każ każdemu powtórzeniu przejść do rytmu utworu. W zależności od upodobań intensywny kamień może być świetny do ciężkiego podnoszenia. System of Down lub Rage Against the Machine są fantastyczne. Nikt nie jest zmotywowany do pompowania żelaza podczas słuchania Dave Matthew's Band.

 • Wypróbuj nowe plany treningowe. W czasopismach fitness jest dużo śmieci, ale wybierz jeden, znajdź rutynę, którą przygotowali, i spróbuj przez cztery tygodnie. Kiedy skończysz, wypróbuj nowy.

 • Uczyń swoje treningi punktem doskonalenia i praktyki. Dążenie do celu pomaga zmotywować Cię na siłowni, ale czasem prosty cel „lepszego wyglądu” nie wystarcza, aby motywować, ponieważ wyniki przychodzą powoli. Postaraj się, aby chodziło o idealną formę i podnoszenie większej masy. Starając się zawsze doskonalić technikę, motywacja będzie istnieć nawet wtedy, gdy tłuszcz wokół żołądka nie popycha cię na siłownię.

 • Osobiście uważam, że cardio jest nudne. Dlatego tego nie robię. Nadal możesz schudnąć, podnosząc ciężary, dopóki Twoja dieta jest pod kontrolą. Jeśli uważasz, że cardio jest nudne, a to przeszkadza w ćwiczeniach, po prostu pomiń to. Lepiej jest trenować opór bez treningu cardio niż w ogóle nie trenować.

 • Jeśli chcesz wziąć suplement przedtreningowy, mogą być świetne do wprowadzenia cię na siłownię. Wynika to z wielu powodów:

  • Wzmacniacze energii w nich sprawią, że będziesz chciał być aktywny
  • Mają efektywny czas trwania, więc gdy go wykorzystasz, musisz ćwiczyć w ciągu około pół godziny, aby był skuteczny. To stawia czas na dotarcie tyłka na siłownię.
  • Gdy go weźmiesz, zmusisz się do wyjścia, w przeciwnym razie zmarnujesz pieniądze na tej miarce.
  • Jeśli chcesz iść tą trasą, polecam White Flood, Jack3d lub NO Shotgun.

4

Jeśli jesteś osobą, która może wyznaczyć cel, a następnie zmusić się do jego osiągnięcia, dopóki go nie osiągniesz, możesz to zrobić. Większość ludzi, których znam, nie działa w ten sposób. Robienie rzeczy, których nienawidzisz, szybko się starzeje, a siła woli może pójść tak daleko.

Uważam, że nie powinniśmy być nieszczęśliwi, a dbanie o siebie jest przyjemne

Lubię pracować przed komputerem, ale jeśli robię to cały dzień, moje ciało zaczyna boleć. Wiele aktywności fizycznych to świetna zabawa: wiatr we włosach na rowerze; poczucie siły, gdy podnoszę coś ciężkiego; dreszczyk wspinaczki po ścianie w sali do wspinaczki; radość z gry w łapanie z moimi dziećmi lub ostateczny frisbee z przyjaciółmi. Wolontariat w Habitat for Humanity to cały dzień aktywnej pracy i wspaniale jest pomagać ludziom w tym samym czasie.

Okrążenia pływackie są fajne przez około 1 okrążenie. To samo z bieżnią. Często widuję ludzi na bieżni z książką lub oglądających telewizję i myślę, że „najwyraźniej nie podoba ci się to, co robisz, ponieważ musisz udawać, że tego nie robisz!”

Potrzeba trochę siły woli, aby przypomnieć mi, żebym tam poszedł i coś zrobił, ale o wiele mniej, jeśli jest to coś, co kocham, niż coś, czego nienawidzę.


2

wypróbuj więcej dyscyplin sportowych , takich, których nigdy wcześniej nie próbowałeś. jeśli byłeś kiedyś w sporcie, twoje ciało szybko dostosuje się do nowych ruchów. Musisz także mieć pieniądze (na sprzęt i / lub lekcje początkowego szkolenia) i cieszyć się nauką nowych umiejętności.

Jeśli chcesz uprawiać sport na świeżym powietrzu, w okolicy możesz odkryć pole golfowe, narciarstwo, wodny lub kablowy basen wakeboard, pływać kajakiem, żeglować, triathlon, hokej ... cokolwiek. Jeśli zaczniesz szukać, odkryjesz wiele rzeczy. Odkryłem, że każdy sport ma swoją społeczność i przyciąga swój własny typ ludzi - z pewnymi cechami.

Może po prostu nie znalazłeś jeszcze społeczności, która Ci odpowiada.


2

Też miałem ten problem. Dwie rzeczy, które mi pomogły (oczywiście YMMV):

 1. Muzyka. Jak wspomniał ktoś inny, energiczna muzyka może być bardzo stymulująca podczas treningów, zwłaszcza ćwiczeń cardio. Dla mnie instrumentalna muzyka taneczna jest najlepsza. (Ostatni przykład, aby zilustrować rodzaj muzyki, mam na myśli: Znalazłem wiele dobrych piosenek do tego celu na albumie Prague '11 Markusa Schulza.) Część instrumentalna (a nie muzyka z dużą ilością wokali) jest ważna w połączeniu z numerem 2.
 2. Czytanie lub oglądanie filmów. Nawet z głośną muzyką move-it-move-it w uszach nudziłbym się sztywno, robiąc 45min – 1 godzinę jazdy rowerem na rowerze stacjonarnym lub eliptycznym. Dopuszczalne było czytanie czegoś interesującego lub (jeśli sprzęt jest dostępny) nadrabianie zaległości w programach telewizyjnych na komputerze. Uważam, że jest szczególnie łatwy do czytania podczas jazdy na rowerze stacjonarnym. Nie mam czasu w ciągu dnia na czytanie materiałów niezwiązanych z pracą, ale mówię sobie, że mój czas na ćwiczenia to czas, kiedy mogę czytać wszystko, co chcę - nadrabiam zaległości w czasopismach, drukuję artykuły, które chcę czytać, czytam książki, zabawy itp Gdy zacząłem mówić sobie, że to był mój wolny czas, aby czytać, zacząłem chcąc iść na siłownię.

Mam nadzieję że to pomoże,

Mikrofon

PS Nie mam żadnego związku z twórcami tego albumu, o którym wspomniałem w # 1.


2

Jestem geekiem - programistą, programistą i wszechstronnym kujonem. Nienawidziłem myśli o ćwiczeniach i siłowniach i wszystkim, co się z tym wiązało, ale lekarz powiedział mi, że jest to niezbędne. Założyłem bloga, aby udokumentować, jak sobie radzę. Zaczęło się raczej samo-deprecjonujące, przeszywające siebie zabawą na to, jak mało czasu mogę pobiegać lub jak szybko to było, zanim zacząłem dostawać szyny goleni. Ale potem zacząłem się poprawiać i udało mi się przekształcić to w coś nieco dziwnego i pobłażającego sobie. Myślę, że prawdziwą odpowiedzią jest próba dostosowania ćwiczenia do czegoś, co sprawia ci przyjemność. Teraz koduję filmy na iPhonie i oglądam je podczas ćwiczeń. Wreszcie, moje słuchawki bluetooth są darem niebios.


2

Zainteresowanie ćwiczeniem było dla mnie także życiową walką. Miałem przełom zeszłego lata, ale to może zadziałać także dla innych.

Naprawdę lubię dokumentować. Lubię wędrówki, ale trudno jest zmotywować się do pójścia. Miałem trochę czasu do zabicia, gdy czekałem na kogoś, i postanowiłem iść ścieżką nad jeziorem w pobliżu, gdzie czekałem. Później postanowiłem udokumentować pewne informacje na temat tego szlaku za pomocą GPS w moim telefonie. W okolicy było więcej szlaków, więc postanowiłem je zmapować. Później wprowadziłem te informacje w Mapach Google dla innych.

Odkryłem więc, że nie nienawidzę aktywności, musiałem tylko przekształcić ją w doświadczenie edukacyjne i twórcze. Teraz lubię dokumentować informacje o szlakach turystycznych w mojej okolicy i dokumentować te informacje online, aby inni mogli z nich korzystać.

Mam nadzieję, że dzięki temu zaczniesz myśleć o aktywności fizycznej w inny sposób. Powodzenia!


2

Miałem ten sam problem wiele lat temu i to, co działało dla mnie, to zrezygnować z siłowni i zamiast tego zająć się sztukami walki. To wciąż świetny trening - trochę treningu siłowego, trochę elastyczności, dużo i dużo cardio - ale najlepsze jest to, że ciągle uczysz się nowych technik lub doskonalisz techniki, które już znasz. To ćwiczenie zarówno dla umysłu, jak i dla ciała, co pomaga mi zainteresować się bardziej niż siłownia.


2

Od lat zajmuję się bieganiem i jazdą na rowerze, aby zmotywować się w wyścigach i różnych rzeczach. Jednak niedawno rozpocząłem popularną serię ćwiczeń P90X w domu, a samo oglądanie tego przed i po filmiku na YouTube co kilka dni sprawiło, że czuję się świetnie, robiąc to i pewniej, że osiągam własne cele fitness. Może to by ci pomogło, tak jak ja!

PS: Nie pracuję ani nie współpracuję z p90x. Jestem jednak oczywiście dumnym obrońcą!


1

Po prostu ciesz się ćwiczeniami, które lubisz.

Jeśli lubisz jeździć na rowerze, wybierz rower. Jeśli lubisz bieganie, idź do biegania. Itp...

Zmień to i nie rób tego samego przez cały czas. Powtarzanie może być naprawdę nudne.

Ponadto, jeśli ustalisz sobie cele i monitorujesz swoje treningi, z łatwością będziesz mógł zobaczyć swoje postępy w czasie. Np .: Podnosząc ciężary, śledź grupy mięśni, wagę i liczbę powtórzeń. Z czasem powinieneś zobaczyć, że twoje dzienniki treningu pokazują wzrost twoich umiejętności; co powinno pomóc ci utrzymać motywację.

Jeśli szukasz widocznych rezultatów, zrobienie sobie zdjęcia raz na jakiś czas nie zaszkodzi, abyś mógł je porównać w czasie.


Coś mi mówi, że gdyby pytający wiedział o ćwiczeniu, które im się podoba, nie musieliby zadawać pytania.
szczupły,

1

Oglądać telewizję.

Trudno czytać książkę lub przewijać iPhone'a na bieżni lub rowerze stacjonarnym. Ćwiczenie wzroku na ekranie telewizora nie jest trudne.

Osobiście lubię oglądać sport, bo jestem trochę roztrzęsiony, tak, ale także dlatego, że gra nie wymaga dźwięku. Możesz trzymać słuchawki douszne i odtwarzać muzykę podczas gry.

Ale może nie interesujesz się sportem i to jest w porządku. Jeśli należysz do siłowni, nie wstydź się. Poproś personel o zmianę kanału lub przejmij inicjatywę, aby samodzielnie uzyskać dostęp do dekodera telewizji kablowej i zmienić kanał. Znajdź coś, co lubisz oglądać - powiedz Pogromcy mitów lub Gotowe na wszystko gospodynie domowe. Więc powiedz sobie, że nie zejdziesz ze swojego urządzenia do ćwiczeń do drugiej przerwy reklamowej, przerwy lub jakiejkolwiek sceny, w której Teri Hatcher umówi się z dostawcą. Do tego czasu zapomnisz, jak długo jedziesz. I czy nie na tym polega nuda?


1

Spróbuj włączyć media społecznościowe, np. Zaloguj swoje treningi na dailymile.com. Zapewnia to pewną rzeczywistą (ale wciąż nieco anonimową) odpowiedzialność.

Kiedy byłem w trakcie treningu maratońskiego, konieczność publikowania postępów zmusiła mnie do ćwiczeń, których w innym przypadku bym pominął. Inspirujące może być również sprawdzenie, jak radzą sobie znajomi w programach ćwiczeń.


1

CT Fletcher sprawi, że Twój trening będzie ciekawszy ...

CT Fletcher ma wspaniałą historię od przejścia od zatrzymania akcji serca do rekordowego rekordu świata w podnoszeniu ciężarów. Oto jego kanał i ładna lista odtwarzania

CTFletcher

Mike Rashad - wykonuje ćwiczenia, które są SZALONE i motywujące.

200RepBench

Naprawdę jest to kwestia popychania się. Lub znajdując motywację ... czy lepiej ćwiczysz z partnerem? Być może osobisty trener może cię zmotywować (zdecydowanie sugeruję, aby najpierw przeprowadzić wywiad)?

Kolejna rzecz, ustalanie celów. Jeśli wyznaczasz sobie cele i możesz je osiągnąć, pod koniec „nudnego” treningu poczujesz satysfakcję z osiągnięcia tego celu.

Nawiąż połączenie umysł / mięsień. To jest ważne. Naturalny haj, o którym mówisz, pochodzi z połączenia połączenia umysłu / mięśnia + chęci osiągnięcia + własnego głosu wewnętrznego nakazującego ci pchanie.

Zsiąść z roweru treningowego? Co to do cholery ma zrobić? Siedzisz i pedałujesz, żeby oglądać telewizję? Zejdź z eliptycznego. To nie są fajne ćwiczenia.

Idź, podnieś trochę wolnych ciężarów i daj sobie cel 4 tygodnie 8 tygodni i 12 tygodni, niezależnie od tego, czy celem jest stać się silniejszym, szczuplejszym, stracić tłuszcz, ukończyć 50 pompek, zwinąć trochę wagi, czy cel kombi, powinien być czynnik motywujący, gdy jesteś na siłowni.

BTW, gdzie ćwiczysz? Dom? Siłownia? Jaki masz sprzęt?


Czy możesz podać pełniejsze i dokładniejsze wyjaśnienie swojej odpowiedzi?
Matt Chan,

Zredagowałem swoją odpowiedź @MattChan
Hituptony

0

cóż, staram się często tańczyć w ciągu dnia. Będę tańczyć na krześle podczas pracy na komputerze, a nawet po prostu poruszać ramionami podczas pisania. Tańcz, gdy leżę w łóżku i czekam na sen, albo po prostu poruszaj różnymi częściami mojego ciała w kółko lub tańcząc brzuch. Bellydance, gdy czekam w kolejce w sklepie spożywczym, lub jadąc windą, lub stojąc na rogu i czekając, aż światło zmieni kolor na zielony, gdy wychodzę na spacer. Nie potrzebujesz muzyki, po prostu poruszaj się z gracją-1

Znajdź bieżnię lub rower stacjonarny obok atrakcyjnej osoby przeciwnej płci. Jeśli dana osoba jest sławna (dołącz do Equinox), tym lepiej. Będziesz pracował ciężej niż kiedykolwiek wcześniej.


-1

Dla mnie najbardziej motywowało mnie wyznaczanie celów i ich osiąganie. Oto mój mały esej na temat tego, dlaczego trenuję: Dlaczego trenuję Niektóre rzeczy, które mogą go urozmaicić i zmotywować: 1) Dołącz do niektórych zajęć z instruktorem. Tam będziesz z innymi uczniami, a instruktor może cię zmotywować. 2) Od czasu do czasu zmieniaj swoje procedury 3) Słuchaj motywującej muzyki. Często zdarza mi się, że muzyka, która cię podkręca, pozwala ci wykonywać więcej pracy, a czas mija, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. 4) Ustal cele dla każdego treningu 5) I na koniec, poważnie, jak wspomniano w poprzednim plakacie, robiąc cardio i inne rzeczy (co jest nudne), jeśli obok mnie jest gorąca dziewczyna, to mnie motywuje. Zwłaszcza jeśli nadal jest na maszynie, ja zostaję na maszynie! :)

Powodzenia w operacji ACL. Miałem go w zeszłym miesiącu i wciąż się od niego odzyskuję. Zacząłem robić rehabilitację. Przygotuj się naprawdę na to, ponieważ ta kontuzja cofnie cię o rok w treningu. Będziesz musiał wrócić do formy, w której byłeś przed kontuzją, więc w zasadzie powróć do zera. Pierwszy tydzień jest naprawdę bolesny! Powodzenia!


1
Dwie odpowiedzi i w obu próbujesz promować swojego bloga…
Baarn,

3
Jeśli uważasz, że Twój esej jest ważną częścią dobrej odpowiedzi, powinieneś go powtórzyć tutaj, a nie tylko link do niego.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.