Pytania otagowane jako butter

Produkt mleczny wytwarzany przez ubijanie mleka w celu oddzielenia tłuszczu maślanego od innych składników mleka. Pytania mogą dotyczyć masła jako składnika lub dania końcowego.
3
Czy masło jest takie samo po stopieniu?
Niedawno przeprowadzałem eksperymenty z masłem, które polegały na delikatnym stopieniu go w kuchence mikrofalowej i przelaniu do naczyń. Wydawało mi się, że po ostygnięciu masła i ponownym zestaleniu nie było tak naprawdę. Kolor był żółty, a faktura nieco ziarnista. Oczywiście, jeśli często masuję mikrofalami masło, woda się zagotuje. Ale mikrofalowałem …
30 butter  melting 

13
Jak mam popcorn bez masła?
W przeszłości próbowałem masło mojego popcornu i zawsze okazuje się to niekonsekwentne. Kilka kawałków zostanie nasączonych masłem, a inne nie będą miały na sobie masła. Być może istnieje sposób na uzyskanie smaku masła bez mżącego masła po zerwaniu jądra?
29 butter  popcorn 6
Jak przygotować masło do pieczenia, gdy czas jest ograniczony?
Z mojego doświadczenia wynika, że ​​najlepszym sposobem używania masła do pieczenia jest pozostawienie go do mięknienia do temperatury pokojowej. Czasami jednak brakuje czasu i trzeba użyć kuchenki mikrofalowej, aby zmiękczyć masło. Zawsze czułem, że ciasteczka są lepsze, gdy masło jest trochę jędrniejsze. Dlaczego? Czy jest lepszy sposób? Czy powinienem po …
26 baking  butter 

18
Gotowanie jajka bez oleju lub masła
Lubię jajecznicę i jajka sadzone, ale masło lub olej prawdopodobnie dodają niepotrzebnych kalorii. Jak mogę usmażyć jajko bez masła? Próbowałem na patelni teflonowej, ale to był bałagan.
25 eggs  butter 


10
Jak prawidłowo zmiękczyć masło do smarowania?
Jak prawidłowo zmiękczyć masło do smarowania chleba? Czy to po prostu kwestia pozostawienia go na kilka godzin w temperaturze pokojowej, czy też narzędzia takie jak odżywki do masła lepiej sobie radzą?
20 butter 

2
Reguła konwersji: jak zamienić olej i masło?
Przed chwilą robiłem babeczki. Przepis wymaga 125 ml oleju. Przypis mówi, że można zastąpić olej 125 g masła. Czy potrafisz to zrobić w każdym przepisie (nie tylko babeczki lub ciasta)? Znalazłem to , ale kwoty nie są takie same (podczas gdy mój przepis mówi, aby użyć tej samej kwoty).

3
Do czego służy masło w przepisie na dżem?
Zrobiłem dżem śliwkowy w weekend. Przepis, który miałem (z mojej książki kucharskiej Good Housekeeping) chciał, żebym gotował śliwki w wodzie, dodawałem cukier i gałkę masła, a następnie gotowałem, aż do osiągnięcia zestawu. Za późno zdałem sobie sprawę, że skończyło mi się masło, więc szybko poszukałem w Internecie innego przepisu na …
20 butter  jam Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.