Pytania otagowane jako usb

Urządzenia korzystające z interfejsu danych Universal Serial Bus3
Co się stanie, jeśli podłączysz więcej niż jedną ładowarkę do nowego MacBooka Pro (2016)?
Kontrowersyjna decyzja Apple'a o konwersji wszystkich portów w ofercie MacBook Pro 2016 na porty USB-C przyczynia się do zatarcia różnicy między portami zasilającymi (takimi jak zasilacze) a portami, które mogą zasilać urządzenia zewnętrzne (takie jak klucze USB, myszy lub inne gadżety). To zmusiło mnie do zastanowienia się nad następującym scenariuszem: …
112 macbook  usb  charger  charge 


9
Skopiować plik ISO na dysk USB w OS X?
Próbowałem skopiować plik ISO na dysk USB. Nie mogę tego zrobić za pomocą Narzędzia dyskowego. Jak mogę skopiować plik ISO na dysk USB? Ale dostaję poniżej. Mam wystarczającą ilość miejsca w napędzie USB 16 GB na plik ISO 2 GB. Co ja robię źle? Debugowanie Bmike skomentował „Możesz oddzielić skanowanie …
73 macos  usb  unix  iso 

5
Opróżnianie śmieci z dysku USB
Mam dysk USB podłączony do mojego komputera Mac. To, co znalazłem, .Trashesnie zostało opróżnione, gdy opróżnianie kosza (kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Kosza i uruchom „Opróżnij kosz”) dla napędu USB Co może być nie tak? Czy istnieje inny sposób na opróżnienie kosza na napęd USB?
41 usb  trash 

9
Nagle klawiatura przewodowa Apple nie działa
Nagle moja przewodowa klawiatura Apple przestała działać. Mój MacBook nie rozpoznaje klawiatury zewnętrznej, a klawiatura ma zaledwie dwa tygodnie. Czy klawiatura jest fizycznie uszkodzona, czy jest to problem z oprogramowaniem? Co mogę zrobić, aby to naprawić?
37 macbook  keyboard  usb 


5
Jak zrobić bootowalną pamięć flash USB na komputerze Mac?
Czy ktoś ma przepis wiersza polecenia terminalu na wykonanie nowego rozruchowego dysku flash USB dla jednego z nowych komputerów MacBook Air? Czy istnieje sposób na skopiowanie urządzenia rozruchowego USB dostarczonego w pudełku i uczynienie nowej kopii bootowalną? Chciałbym zrobić nową kopię zapasową urządzenia ratunkowego USB dla mojego MBA, najlepiej na …Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.