Pytania otagowane jako applications

Pytania dotyczące ogólnie aplikacji na Androida. (Jeśli to możliwe, użyj zamiast tego znacznika określonej aplikacji.) Uwaga: Programowanie jest tutaj nie na temat.


4
Gdzie w systemie plików instalowane są aplikacje?
Zainstalowałem kilka aplikacji na Androida zarówno za pomocą adb install MyApplication.apkpolecenia, jak i za pośrednictwem serwera internetowego (jak alternatywa dla Android Market). Ale gdzie w systemie plików Android na moim telefonie MyApplication.apkplik jest umieszczony? Czy aplikacje są instalowane, ale adb installnie znajdują się w tym samym katalogu, co aplikacje pobrane …7
Wyświetl pełną nazwę pakietu aplikacji?
Używam Androida 4.0.3 i nie mogę już znaleźć nazwy pakietu dla niektórych aplikacji. O ile pamiętam, chodziłem do aplikacji i mogłem to tam zobaczyć. Jak mogę zobaczyć pełną nazwę pakietu jakiejś aplikacji? Na przykład nazwa aplikacji to „Test” i muszę zobaczyć jej pakiet com.test.mytest.

6
Jaki jest właściwy sposób na zamykanie aplikacji na Androida?
Jestem nowy na platformie Android i jest to prawdopodobnie głupie pytanie, ale ... Jak zamknąć aplikację? Kiedy jestem w aplikacji i chcę się wydostać, po prostu klikam „Strona główna” i przechodzę dalej, ale właśnie zainstalowałem aplikację Task Manager i zauważyłem, że wszystko pozostało uruchomione. Czy istnieje sposób na zamknięcie aplikacji? …2
Jak kupić aplikację dla przyjaciela?
Chciałbym kupić grę (naprawdę kilka jej kopii) dla niektórych moich znajomych na Boże Narodzenie. Czy jest na to jakiś sposób? Czy musiałbym polegać na wydawcy, czy jest jakiś sposób na „prezentowanie” aplikacji z rynku?

5
Czego używa mój GPS?
Na moim telefonie z Androidem (Desire HD) wskaźnik GPS jest aktualnie włączony i miga. Jak mogę dowiedzieć się, która aplikacja jest odpowiedzialna za korzystanie z GPS? Mam swoje podejrzenia, ale chciałbym wiedzieć na pewno. Jest zakorzeniony i jestem bardziej niż swobodnie przesłuchiwany / dev lub jakoś tak. Uruchamianie 2.2.


5
Jak zachować zainstalowane dwie wersje aplikacji?
Android Market właśnie zaktualizował aplikację na moim urządzeniu. Podobała mi się aktualizacja, ale całkowicie różni się od poprzedniej wersji, która również była moją ulubioną. Chcę też zachować ostatnią wersję. Mam apk ostatniej wersji dzięki Titanium Backup. Ale nie mogę go zainstalować bez zastąpienia obecnego (architektura Androida jest do bani). Czy …


6
Wymuś wyświetlanie Androida w skali szarości
Czy istnieje sposób, aby zmusić cały system Android do wyświetlania w trybie monochromatycznym (znanym również jako skala szarości)? Pracuję z kimś, kto ma ADHD (i sam jestem łagodnym ADHD). Kolory są dla niego za duże. EDYCJA: Idealnie szukam stworzenia łatwego sposobu przełączania takiego ustawienia.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.