Gdzie można znaleźć starsze wersje aplikacji?


62

Czy można pobrać starsze wersje aplikacji na Androida?

Czy istnieje jakieś archiwum online dla wszystkich wersji aplikacji na Androida? Jak znaleźć starsze wersje niektórych aplikacji Windows.


1
Najlepszy sposób na uzyskanie starszej wersji aplikacji: skontaktuj się z programistą aplikacji.
Android Quesito,

Odpowiedzi:


16

Witryna Freeware Lovers zbiera bezpłatne aplikacje na Androida i ma starsze wersje wielu aplikacji, które hostuje. (Również dla BlackBerry, Symbian i Palm OS).


18

Niektóre alternatywne repozytoria, takie jak F-Droid , pozwalają wybrać wersję, którą chcesz pobrać; wszystkie kiedykolwiek oferowane wersje znajdują się w repozytorium .

W przypadku większości innych witryn, w tym Android Market, dostępna jest tylko najnowsza wersja.


Wydaje się, że zachowują tylko 3 ostatnie wersje
niemiecki Garcia

13

Bezpiecznym i prawidłowym sposobem uzyskania starszej wersji jest skontaktowanie się z programistą. Może po prostu ci to dadzą, a może nie - istnieje powód, dla którego je zaktualizowali. Co najważniejsze, będą chcieli wiedzieć, dlaczego, i nie otrzymasz żadnej zhakowanej wersji złośliwego oprogramowania, jak to możliwe z innych źródeł.


6
Tak, zaktualizowali go, aby mogli zacząć za nie ładować, mimo że stara darmowa wersja działa doskonale.
Triynko

Tak, zaktualizowali to tylko po to, aby mogli zadać użytkownikowi głupie pytania KYC (bankowość) i udawać, że przestrzegają głupich przepisów, które mają na celu całkowitą inwigilację, śledzenie i kontrolę obywateli. Jeśli mogę powiedzieć „nie” tego rodzaju bzdurom, zrobię to. W tym celu moją jedyną opcją jest zachowanie bieżącej wersji aplikacji lub pobranie starej wersji z innych źródeł (gdy „premium” i „zaufana” usługa Google Play jest niezdolna lub nie chce tego zrobić). Miej odwagę powiedzieć „nie” i nie posłuchać, gdy coś jest nie tak! Nie podążaj za strumieniem głupoty!
Samir

Chociaż masz rację, korzystając z zaufanych źródeł do instalowania aplikacji na jednym telefonie, musisz pamiętać, że nie wszystkie zmiany wprowadzone w aplikacji są pożyteczne. Dlatego często istnieją bardzo uzasadnione powody, dla których ktoś chciałby zachować starszą wersję. Użytkownicy powinni mieć przynajmniej wybór! Nie tylko wybór aktualizacji, ale wybór obniżenia wersji i zachowania aktualnej wersji. Tak zwani „programiści” i firmy takie jak Google nie powinny po prostu pchać nowych gardeł nowymi aplikacjami i wersjami, a my jako użytkownicy i konsumenci po prostu bierzemy to bez mrugnięcia okiem.
Samir

Nie można zmienić zachowania aplikacji bez kodu źródłowego. Tak więc posiadanie tylko APK nie wystarczy. Gdyby ktoś chciał, mógłby zamaskować złośliwą aplikację jako legalną. Więc mógłby po prostu użyć nazwy „bananas.apk”, abyś pomyślał, że to ta gra, którą tak bardzo kochasz. To jedna z najstarszych sztuczek w książce. Jest mało prawdopodobne, że jest to oryginalna aplikacja, ale ze zmienionym zachowaniem. (Z zastrzeżeniem aplikacji open source, których źródła każdy może pobrać i zmienić.) Ale jeśli chcesz mieć pewność, że jest bezpieczny, po prostu zainstaluj go w izolowanym środowisku, takim jak maszyna wirtualna lub telefon testowy.
Samir

9

Sprawdź naszą nowo uruchomioną stronę internetową o nazwie AndroidDrawer.com .

To repozytorium .apk aplikacji na Androida. Zasadniczo, jeśli nie podoba ci się aktualizacja aplikacji, możesz powrócić do poprzedniej wersji, pobierając poprzednią. Możesz dowiedzieć się więcej o Androiddrawer tutaj .

Możesz wyświetlić witrynę i pobrać .apk na urządzenie mobilne.4

Znalazłem tę stronę: apkpure

Od około:

APKPure.com to strona internetowa zapewniająca pobieranie oprogramowania dla smartfonów założona w 2014 roku przez zespół APKPure [...]

[...] Oferujemy jedną z najbardziej kompleksowych kolekcji aplikacji, gier i listy wersji historii. Wszystkie prace związane z pobieraniem gwarantują 100% brak potrzeby dodatkowego rozszerzenia. [...]


0

Innym możliwym źródłem jest APKTOP , w którym można znaleźć wiele wersji (w tym starszych) darmowych aplikacji.0

Będę musiał dodać 1Mobile do tej listy. To był jedyny z nich, który miał starszą wersję mojej aplikacji bankowej.

Istnieje również AppDowner od XDA-Developers, ale wymaga dostępu do konta root. Oto krótki przewodnik, jak z niego korzystać: jak przejść na starszą wersję aplikacji na Androida


To była również jedyna spośród wszystkich odpowiedzi, które miały aplikację, której szukałem, zarówno początkową wersję, jak i nowszą aktualizację. Jednak nie wszystkie wersje - była co najmniej jedna wersja pośrednia, której nie przechwyciła.
waldyrious 10.10.15

Gdzie znajdę różne wersje? Jestem w stanie pobrać aktualną / najnowszą wersję
velop
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.