Pytania otagowane jako powerpc

PowerPC to nazwa architektury RISC dla procesorów stworzona przez sojusz Apple – IBM – Motorola z 1991 r., Znany jako AIM.5
Czy można wirtualizować wersje Mac OS X PowerPC na komputerach Mac z procesorami Intel?
Ignorując problemy licencyjne / prawne, czy jest jakieś oprogramowanie do wirtualizacji, które zwirtualizuje starszą wersję Mac OS X (tylko Panther 10.3.9) na PowerPC na Macintoshu? Jeśli dobrze rozumiem (i prawdopodobnie nie rozumiem), takie oprogramowanie musiałoby emulować procesor PowerPC, więc nie wydaje się prawdopodobne. Czy istnieją emulatory lub wirtualizacja, które mogą …
3
Jak zbudować komputer PC w obudowie Mac PPC G5?
Jak przekonwertować (niestety) przestarzałą obudowę komputera Mac G5 PPC na komputer PC? Obsługuje tylko system operacyjny Leopard i chciałbym zachować piękną obudowę Maca i używać jej ponownie z elementami komputera. Czy da się to zrobić? Czy sprzęt wewnątrz można zastąpić płytą główną komputera itp.?
3 mac  powerpc  motherboard  pc  g5 

2
Aplikacje PowerPC nie obsługują już MacBooka Lion
Mam interaktywne DVD dołączone do jednej z moich podręczników. Muszę użyć tego do odrabiania lekcji. Kiedy próbuję otworzyć, mówi, że nie mogę uruchomić projektora, ponieważ aplikacje PowerPC nie są już obsługiwane. Mam wersję Lion 7.1. Co mogę zrobić? Czy mogę pobrać cokolwiek, co pozwoli na to?


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.