Czy istnieje sposób synchronizacji muzyki między komputerem Mac z procesorem PowerPC a urządzeniem z systemem iOS 7?


4

Mój przyjaciel ma G5 z systemem 10.5 Leopard (ostatnia obsługiwana wersja OS X na PowerPC). Jednak po aktualizacji do iOS 7 synchronizacja nie jest już obsługiwana, ponieważ iOS 7 wymaga iTunes 11, który z kolei wymaga 10.6 Snow Leopard.

Czy jest jakiś sposób na przywrócenie funkcji synchronizacji muzyki na Macu PowerPC bez powrotu do iOS 6, czy to za pomocą jakiejś wersji iTunes lub narzędzia innej firmy, i bez łamania jail?


1
Nie ma możliwości obniżenia poziomu urządzenia na iOS 6.x po uaktualnieniu do iOS 7.x, chyba że zapisałeś obiekty SHSHBLOB i ktoś opracuje sposób na obniżenie poziomu urządzenia. Nie będziesz w stanie obniżyć wersji iOS po zainstalowaniu jej do najnowszej wersji i nie będziesz mógł zainstalować iTunes 11 na twoim PowerPC. Przestali obsługiwać iTunes w PowerPC od iTunes 10.7 i nowszych. ---------- Edytuj: Wcześniej szukałem linku. Nie mogłem tego znaleźć. Znalazłem to ponownie. Odwołaj się do Just A Penguin , mają pełną listę oprogramowania układowego iOS obecnie pracującego
Danijel-James W

1
Pozostawmy ten wątek, by nie wracać do odpowiedzi na iOS 6, ponieważ tego właśnie szuka OP.
bmike

Odpowiedzi:Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.