Jaka jest najnowsza wersja Safari działająca na PowerPC (PPC)?


3

Zastanawiam się, czy Apple nadal dostarcza nową wersję safari dla komputerów Mac z procesorami PowerPC. Na tym komputerze utknąłem w Firefoksie 3.6.28. Czy Safari jest nadal aktualizowane w aktualizacjach systemu PPC?

Odpowiedzi:


4

Zależy to od używanego systemu operacyjnego .

Nowsze komputery Mac mogą używać ...


Czy mogę być pewien, że Aktualizacje oprogramowania zainstalują na tym komputerze najnowszą możliwą wersję i przestaną działać przed pierwszą niezgodną? (Nie jako Firefox, który wciąż prosi mnie o aktualizację do wersji 11!)
Pierre Watelet

1
@Rabskatran Jestem w 99% przekonany, że aktualizacja oprogramowania Apple nie zainstaluje niekompatybilnego oprogramowania Apple. Dlatego nie powinieneś otrzymywać monitu. Aktualizacja oprogramowania Apple nie monitowała o aktualizację do Safari 5 w bieżącym systemie operacyjnym, prawda?
gentmatt

2

Safari dla lamparta zostało przerwane. Jeśli szukasz przeglądarki, która obecnie otrzymuje aktualizacje, TenFourFox jest rozwidleniem firefoxa, który jest aktualizowany obok podstawowej wersji, ale pozostaje kompatybilny z procesorami PowerPC.


1

Chociaż Safari 5.0.6 jest ostatnią wersją dla 10.5, nowsze wersje frameworka webkit można uzyskać w projekcie leopard-webkit https://code.google.com/p/leopard-webkit/ . Aplikacje oparte na pakiecie Webkit mogą korzystać z nowszych ram w celu zapewnienia zaktualizowanego renderowania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.