Pytania otagowane jako books

W przypadku pytań dotyczących Apple Books (wcześniej znanej jako iBooks), aplikacji stworzonej przez Apple zarówno dla iOS, jak i macOS, umożliwiającej przeglądanie plików w formacie PDF, ePub i .ibooks, zazwyczaj książek elektronicznych. NIE używaj go do pytań dotyczących rekomendacji książek, które są niezwiązane z tematem.


6
Nie chcę, aby iBooks zawsze wklejał „Fragment z” tego, co skopiowałem
Czytam w iBooks oraz niektórych innych zasobach i zbieram notatki w EverNote. Kiedy kopiuję tekst z iBooks, aby zachować go jako notatkę w innej aplikacji zewnętrznej, takiej jak EverNote, wkleja informacje źródłowe, które są tak denerwujące, i muszę je usuwać po każdym wklejeniu. Na przykład: “To bind this class using …
30 books 

6
Jak usunąć książkę z iBooks
„Kupiłem” bezpłatną książkę w iBooks Store, książka jest na moim iCloud. Teraz chciałbym go usunąć, ale nie mogę znaleźć sposobu, aby to zrobić.
25 icloud  books 

7
Przesyłanie plików PDF z iBooks na laptopa / komputer stacjonarny
Istnieje wiele samouczków na temat ładowania plików PDF do iBooks, ale żaden nie mówi, jak wykonać kopię zapasową lub przenieść je z powrotem na komputer. Rozumiem, że jest przycisk do wysłania ich pocztą e-mail, ale prawdopodobnie zgromadziłem 100 lub więcej przydatnych plików PDF na moim iPhonie. Martwię się, jeśli kliknę …
23 ios  backup  pdf  books 

6
Gdzie są przechowywane moje iBooki w systemie macOS?
Szukam tutaj iBooków w systemie macOS: /Users/'USERNAME'/Library/Containers/com.apple.BKAgentService/Data/Documents/iBooks Ale folder jest pusty. Kiedy otwieram iBooks (aplikację) w Sierra, wszystkie moje książki są tam. Co się tu dzieje? Czy Apple ukrywa teraz moje książki? Gdzie mogę je wyświetlić / znaleźć?
23 macos  books 4
Czy można czytać iBooks bez urządzenia z systemem iOS?
Nie mam już iPhone'a ani iPada, ale nadal mam książki na moim koncie iTunes, które chciałbym przeczytać. Czy istnieje program dla OS X, który pozwoli mi czytać iBooki bez urządzenia z systemem iOS? Jestem zaznajomiony z kalibrem, ale głównym problemem jest DRM.
16 macos  ios  books 

3
„Swift Programming Language” iBook nie aktualizuje się
Niedawno badam rozwój Swift, ponieważ mam już dość Celu-C. Jednak książka, którą czytam (oficjalny przewodnik Apple) nie zaktualizuje się do najnowszej wersji na moim komputerze Mac. Aktualizuje się dobrze na moim iPhonie, ale nadal ma tę samą wersję od czerwca, którą pierwotnie pobrałem na komputer Mac. Czy jest jakiś sposób, …
16 books 


12
Jakie są zalety i wady książek iBooks i Kindle na iPada?
Mimo że od jakiegoś czasu mam iPada, nie zdecydowałem się na zakup e-booków. Chciałbym podjąć decyzję, czy wolę kupować iBooki, czy Kindle, zanim kupię jakąkolwiek, aby zachować moją kolekcję w jednym miejscu. iBooks lub Kindle: Jakie są powody wyboru jednego lub drugiego? Mam też iPhone'a do czytania i nie wyobrażam …
15 ipad  books  kindle 


4
Metadane serii iBooks
W iBooks 10.10 książki mogą mieć metadane serii, jak pokazano na obrazku. Jakie metadane muszę dodać do zewnętrznego pliku epub (tj. Nie ze sklepu ibook), aby mógł być wyświetlany jako seria?

5
Synchronizuj iOS iBooks z OS X iBooks
Czy istnieje sposób na zsynchronizowanie iBooków , które nie zostały zakupione w iTunes na moim urządzeniu z iOS, z iBooks OS X? W szczególności mam pliki PDF, które chciałbym zsynchronizować. Uwaga: staram się synchronizować same książki, a nie tylko najważniejsze informacje i notatki.
11 mavericks  ios  books 


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.