Książki nie zakupione w iBooks Store nie synchronizują się między Mavericks a iPhone'em


10

Po aktualizacji do OS X Mavericks dodałem kilka ebooków kupionych bezpośrednio od wydawców, takich jak O'Reilly, przeciągając je do aplikacji iBooks. Jednak gdy korzystam z iBooków na iPhonie, e-booki się nie wyświetlają. Czy iBooks może synchronizować książki, które nie zostały zakupione w sklepie iBooks Store? Jeśli tak, to czego mi brakuje?

Konfiguracja MacBooka

  • 13 "MacBook Pro Retina z systemem OS X 10.9 Mavericks
  • iBooks w wersji 1.0 (kompilacja 169)
  • Ustawienia> Preferencje ogólne> Synchronizacja jest zaznaczona
  • Wykonałem Plik> „Przenieś książki z iTunes ...”
  • Autoryzowałem ten komputer z poziomu aplikacji iBooks

Konfiguracja iPhone'a

  • iPhone 4S z iOS 7.0.3 (11B511)
  • iBooks ma włączone Synchronizowanie zakładek i Synchronizowanie kolekcji
  • Potwierdziłem, że używam tego samego Apple ID na MacBooku i iPhonie

Dodanie tego jako komentarza, a nie odpowiedzi, ponieważ nie jestem pewien, chociaż wysłałem Apple podobne pytanie. Nie sądzę, że możesz synchronizować książki, które nie zostały zakupione w sklepie iBooks na różnych urządzeniach. Jeszcze.

@gentlemanhog - Daj mi znać, czego się dowiesz. Bałem się, że to może być odpowiedź.
Matthew Rankin

(Prawie 3 lata później!) Tak, możesz teraz synchronizować pliki ePub (i pliki PDF), które nie zostały zakupione w sklepie iBooks na różnych urządzeniach, pod warunkiem, że masz konto iCloud.

Odpowiedzi:


5

Musisz użyć iTunes.

Otwórz iTunes, kliknij urządzenie, a następnie wybierz kartę Książki. Tam możesz wybrać książki, które chcesz zsynchronizować z urządzeniem iOS.

Wygląda na to, że synchronizuje również miejsce docelowe Twoich stron.


0

Zakładam, że ta książka nie pojawia się w iTunes podczas synchronizacji iPhone'a?

Musisz pobrać epub na swój iPhone i otworzyć go za pomocą iBooks. Użyłem Dropboksa, żeby go tam uruchomić, zakładam, że Mail też będzie działał. Jeśli stwierdzi, że nie można wyświetlić plików epub, wystarczy użyć przycisku udostępniania, aby otworzyć w iBooks.


0

Z tym też miałem trudności. Zasadniczo jedynym rozwiązaniem, które udało mi się osiągnąć, jest zapisanie e-booków i plików PDF (oczywiście tych, które nie zostały zakupione za pośrednictwem iBooków) w pliku na komputerze, który jest następnie przesyłany do chmury. Jest to następnie dostępne dla wszystkich urządzeń. Na moim iPhonie mam aplikację „Plik”, która jest częścią aktualizacji iOS 11 i mogę w ten sposób pobrać pożądane książki na mojego iPhone'a. To kłopot, ale przynajmniej nie muszę wyciągać MacBooka za każdym razem, gdy chcę przeczytać coś, co nie pozostało na moim urządzeniu po utworzeniu kopii zapasowej / synchronizacji z iTunes. Mam nadzieję że to pomoże.


0

Ten problem występuje również na telefonie iPhone z systemem iOS 11 i MBP z systemem macOS High Sierra.

Mam notatki i wyróżnienia wykonane w próbkach iBooks na moim telefonie. Gdy otwieram iBooks na komputerze Mac, próbki nie pojawiają się, nawet po kliknięciu View > Show iCloud Books.

Rozwiązaniem było dla mnie wyszukanie książki w sklepie iBooks Store na moim komputerze Mac, a następnie pobranie jej na komputer Mac. Następnie moje notatki i wyróżnienia pojawiły się w obu miejscach i zostały zsynchronizowane w iCloud.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.