Przesyłanie plików PDF z iBooks na laptopa / komputer stacjonarny


23

Istnieje wiele samouczków na temat ładowania plików PDF do iBooks, ale żaden nie mówi, jak wykonać kopię zapasową lub przenieść je z powrotem na komputer. Rozumiem, że jest przycisk do wysłania ich pocztą e-mail, ale prawdopodobnie zgromadziłem 100 lub więcej przydatnych plików PDF na moim iPhonie.

Martwię się, jeśli kliknę synchronizację książek, spowoduje to usunięcie wszystkiego, co mam na iPhonie, i użycie tego, co jest na komputerze, tylko za pierwszym razem, gdy zrobię to dobrze? Nigdy nie synchronizowałem go przed załadowaniem książek.

Czy istnieje jakiś bezpieczny, niezawodny (mam nadzieję, że natywny) sposób na zachowanie książek i plików PDF, które zostały natywnie załadowane z systemu iOS? Nie chcę ryzykować ich utraty. Korzystam z iCloud, czy to też je tworzy? Tak czy inaczej chciałbym mieć dodatkową kopię na dysku twardym.

Odpowiedzi:


9

Chwyć kopię iExplorer (darmowy) , podłącz telefon, otwórz iExplorer, wybierz urządzenie i przejdź do Media> Książki. Wszystkie twoje pliki PDF powinny tam być.
Jednak wszystkie mają tajemnicze nazwy i nie ma QuickLook w iExplorer, więc musisz je wszystkie skopiować, a następnie sprawdzić, które z nich potrzebujesz.


1
Sprawiłem, że zadziałało, kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie na pasku bocznym iTunes i wciśnij przycisk transferu zakupów.
rubixibuc

1
Ostatnia darmowa wersja to 2.2.1.3, która nie działa na moim komputerze ...
testowanie

5

Mimo że już to rozwiązałeś, przenoszę pomiędzy iPadem / iPhonem za pomocą Dropbox. Zwykle kupuję na komputerze iMac wiele książek, które są epub lub pdf, których nie ma w iBooks, więc najszybszy sposób na przeniesienie ich i zachowanie ich kopii zapasowej znajduje się w mojej skrzynce odbiorczej. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie możesz przejść do książki i wybrać „Otwórz w iBooks”. To naprawdę przydatny sposób przenoszenia rzeczy między urządzeniami.


2
Ale czy możesz wrócić z iBooks-> PC?
Pureferret,

@Pureferret, jeśli książka jest najpierw włożona do iBooks (co zwykle dzieje się tylko wtedy, gdy kupiłeś ją w sklepie z aplikacjami), ale jeśli kupujesz plik pdf lub epub nie ze sklepu, łatwiej jest dostać się do urządzenie i mieć możliwość wykonania jego kopii zapasowej również w Dropbox.
Spentacular

Ale jak? Mogę wysłać tylko za pośrednictwem poczty lub Drukuj ...
testowanie

4

Dlaczego nie wybrać udziału z dokumentu w aplikacji iBooks, a następnie wysłać go do siebie e-mailem, a następnie załącznik można pobrać na dowolny komputer z wiadomości e-mail?


Właśnie tego spróbowałem i rzeczywiście tak jest! Prawdopodobnie nie jest to najszybsza ani najbardziej praktyczna metoda przenoszenia wielu książek, ale prawdopodobnie jest to najłatwiejsza. Ciekawe, jak nikt wcześniej na to nie odpowiedział!
kevin9794

Jakoś nie dostaję tej opcji w iOS Mail lub iOS iBook
Julius

To jednak niewiele pomaga, gdy masz sto książek do zrobienia, ale ...
James B

1

Używam programu Adobe Reader do przechowywania i przesyłania plików PDF za pośrednictwem iTunes.


1

Żadna z sugestii nie pomaga, jeśli plik został pobrany bezpośrednio z Internetu (np. ORielly Books lub Safari Books) bezpośrednio do iBooks. Nie możesz przenieść niczego z iBooks do Dropbox lub komputera bez wyrzucenia dodatkowych $$$$.


0

Począwszy od iTunes 12.0.1, wydaje się, że brakuje sekcji „Książki” w bibliotece iTunes, co jeszcze bardziej nudzi ten nużący proces. Oto najważniejsze wydarzenia:

  • Pliki PDF w iBookach (zazwyczaj dodawane do urządzenia za pomocą funkcji „Otwórz w iBooks”) nie są tworzone w kopiach zapasowych w iTunes / iCloud.

  • Synchronizacja przenosi tylko pliki PDF z kategorii książek z biblioteki iTunes na Twoje urządzenie. (Synchronizacja nie przenosi niczego z urządzenia do iTunes, więc ma to sens).

  • Obecnie nie ma zautomatyzowanego systemu do pobierania plików PDF iBooks do biblioteki iTunes. Musisz ręcznie wysłać plik PDF do siebie (e-mailem lub w inny sposób).

  • Ponieważ sekcja książek w bibliotece iTunes to MIA, musisz dodać plik pdf do biblioteki muzyki, a następnie ręcznie zmienić jego typ na książki.

Oryginalny ilustrowany przewodnik po tym gorącym bałaganie znajduje się w dolnej części „Bonus Tirade: Przesyłanie plików PDF z iBooks” w tym artykule, który napisałem: http://deciphertools.com/blog/2015_01_27_itunes_sync_vs_backup_ensure_data/


0

Otwórz iBooks na komputerze Mac i otwórz plik PDF, który zostanie otwarty w wersji zapoznawczej. Możesz zapisać jego kopię z podglądu, albo z menu Plik (z wciśniętym klawiszem Opcja), albo z paska tytułowego podglądu.

Jest to przydatne w przypadku kilku plików PDF.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.