Gdzie są przechowywane książki po migracji iBooks na Mavericks?


73

Po uaktualnieniu do Mavericks wszystkie moje książki z iTunes zostały przeniesione do iBooks. Nie ma ich już w mojej bibliotece multimediów i jak dotąd nie udało mi się ich zlokalizować. Gdzie więc teraz iBooks przechowują twoje książki?

Odpowiedzi:


109

Są teraz pochowane w folderze biblioteki użytkownika.

Pełna ścieżka to: ~/Library/Containers/com.apple.BKAgentService/Data/Documents/iBooks/Books

Books.plist zawiera wartości itemID, które łączą tytuły książek z ich nazwami * .epub lub * .ibooks [iBooks 1.2, OS 10.10.5].


6
Dodaj, że przed skopiowaniem folderu z komputera Mac A na komputer Mac B należy zabić com.apple.BKAgentServiceproces na komputerze Mac B (np. Za pomocą Monitora aktywności). W przeciwnym razie iBooks może się nie otworzyć.
Tair

16
W tym folderze mogą być trudne do znalezienia, ponieważ wszystkie mają duże długie UUID dla nazw. Zwykle, jeśli próbujesz znaleźć plik epub, prawdopodobnie chcesz go udostępnić lub skopiować na inne urządzenie. Odkryłem, że najłatwiejszym sposobem było przeciągnięcie książki z ibooks do folderu na komputerze i użycie jej stamtąd.
counterbeing
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.