Pytania otagowane jako apple

Apple Inc. to korporacja najbardziej znana z produkcji linii produktów Macintosh, iPod i iPhone.

3
Klawisze funkcyjne w klawiaturze Apple nie działają zgodnie z oczekiwaniami
Używam klawiatury Apple. Aby uzyskać domyślną funkcjonalność klawiszy funkcyjnych, muszę nacisnąć fn + klawisz funkcyjny. Jest to dość denerwujące, ponieważ często używam klawiszy funkcyjnych do debugowania. Czy jest jakiś sposób, aby uzyskać domyślną funkcjonalność z klawiszy funkcyjnych, tzn. Uzyskać efekt naciśnięcia Fnklawisza bez konieczności jego naciskania?
14 keyboard  apple 

2
Jak zmusić Apple Color Emojis do pracy na Ubuntu?
Aby emoji były renderowane na maszynach Ubuntu, wystarczy po prostu zainstalować ttf-ancient-fontspakiet. Ale nie są kolorowe i zdecydowanie nie tak ładne, jak dobrze znane emoji Apple Color . Jak mogę je zainstalować na moim komputerze Ubuntu? Szczególnie na moim urządzeniu Ubuntu Touch byłoby miło.

2
Jak włączyć gesty wielodotykowe za pomocą Apple Magic Trackpad na Ubuntu 16.04
Pomyślnie sparowałem mój Apple Magic Trackpad (pierwsza wersja) przez Bluetooth. Ruch kursora, pojedyncze / podwójne kliknięcie i przewijanie dwoma palcami - działa świetnie. Ale chciałbym włączyć inne gesty, takie jak powiększanie, zmieniać obszary pulpitu za pomocą machnięcia itp. Przeszukałem problem i znalazłem dwa pakiety, które mogłyby mi pomóc: touchegg i …
6
Apple Music na Ubuntu
Jak mogę korzystać z Apple Music na Ubuntu, jeśli jest to możliwe? Zastanawiam się nad przejściem z Spotify, ale nie jestem pewien, czy warto, jeśli nie mogę uzyskać dostępu do muzyki z pulpitu. Dziękuję Ci!


1
ubuntu å vs osx å?
Nie jestem pewien, czy to pytanie dotyczące Ubuntu czy OSX, ale zacznę tutaj. Zostawiam modom, aby przenieśli pytanie do AskDifferent, jeśli jest bardziej odpowiednie. Przeniesiłem plik z Ubuntu do OSX za pomocą SCP na maszynie Apple. Zedytowałem plik na maszynie Apple. Następnie przeniosłem plik z powrotem, ponownie za pomocą scp …

1
Przywróć bootloader Apple na Macu (Intel) po uruchomieniu grub-update przez zewnętrzną instalację Ubuntu
Mam Ubuntu zainstalowany na zewnętrznym dysku twardym i używam go jako przenośnej instalacji, którą mogę zabrać ze sobą wszędzie. Dzisiaj uruchomiłem go na iMacu znajomego i po aktualizacji oprogramowania poprosiłem mnie o zainstalowanie aktualizacji. Więc zrobiłem. Ponieważ w tym momencie skończyłem, wyłączyłem komputer i odłączyłem zewnętrzny dysk twardy. Natychmiast po …
10 14.04  boot  grub2  grub-efi  apple 2
Jak oglądać najważniejsze filmy Apple ze strony internetowej
Właśnie zauważyłem, że nie mogę oglądać najważniejszych filmów Apple na Ubuntu 12.10. Ani Firefox, ani Google Chrome nie działają. Jestem jednak w stanie wyświetlić wszystkie filmy reklamowe dotyczące wszystkich produktów w witrynie Apple. Link do głównego filmu wideo jest tutaj. Każda pomoc byłaby mile widziana.
8 video  apple 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.