Pytania otagowane jako music-player

Aplikacja, która może odtwarzać większość plików muzycznych (.mp3, .ogg itp.)

9
Jak odtwarzać pliki mp3 z wiersza poleceń?
Zainstalowałem serwer Ubuntu 11.10 .. więc tylko wiersz poleceń. Muszę być w stanie odtwarzać pliki audio (.mp3 i .wav) za pomocą wiersza poleceń! Zainstalowałem pakiety MPD i Audacious ... i skopiowałem niektóre pliki do lokalizacji określonej w pliku .conf. Ale co mam zrobić, aby automatycznie odtworzyć pliki .mp3? Jak mogę …

1
Czy RhythmBox ma interfejs linii poleceń lub metodę komunikacji międzyprocesowej?
Naprawdę chciałbym komunikować się z Rhythmbox z serwerem internetowym, aby móc zdalnie zmieniać muzykę odtwarzaną ze smartfona. Czy istnieje interfejs wiersza poleceń dla Rhythmbox do robienia rzeczy takich jak następujące (fikcyjne) polecenia? rhythmbox next rhythmbox shuffle=false rhythmbox change album='Dark Side of the Moon' artist='Pink Floyd' song='Time' Czy zamiast tego istnieje …

5
Jak wyświetlić tekst piosenki?
Kiedy korzystałem z systemu Windows, miałem aplikację o nazwie MiniLyrics, która pozwalała mi wyświetlać teksty odtwarzanych plików muzycznych. Aplikacja automatycznie pobiera teksty i wyświetla je podczas odtwarzania utworu. Czy w Ubuntu jest podobna aplikacja, z której mógłbym skorzystać?


2
Używanie elementów sterujących zestawu słuchawkowego jak smartfona
Mam ogólną parę słuchawek ze smartfonem, które mają przycisk (wraz z mikrofonem) i chciałbym użyć tego przycisku jako klawisza pauzy / odtwarzania w Ubuntu, tak jak w przypadku odtwarzacza muzyki na telefonie z Androidem. Czy istnieje sposób, aby włączyć tę kontrolę zestawu słuchawkowego w Ubuntu? Jeśli elementy sterujące zestawu słuchawkowego …

5
Jak ustawić Spotify jako domyślny odtwarzacz muzyki?
„Spotify dla systemu Linux” nie pojawia się w domyślnym menu aplikacji Muzyka (sekcja informacji o systemie w ustawieniach systemu). Dlatego też nie jest dostępny w Dash, a klawisze multimediów muzycznych również nie działają. Jak ustawić domyślną aplikację do odtwarzania muzyki lub sprawić, by klawisze multimediów działały?

10
Odtwarzacz muzyczny, który odtwarza listy odtwarzania Youtube
Wypróbowałem wszystkie odtwarzacze muzyczne zalecane w odpowiedziach na podobne pytania, ale nie znalazłem odtwarzacza spełniającego następujące wymagania: Płynnie odtwarza listy odtwarzania z YouTube'a (buforuje dźwięk przed odtwarzaniem, przeważnie nie dbam o wideo) Pozwala wybrać jakość Normalizuje głośność Lekki Czy jest taki odtwarzacz muzyki?

6
Apple Music na Ubuntu
Jak mogę korzystać z Apple Music na Ubuntu, jeśli jest to możliwe? Zastanawiam się nad przejściem z Spotify, ale nie jestem pewien, czy warto, jeśli nie mogę uzyskać dostępu do muzyki z pulpitu. Dziękuję Ci!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.