Pytania otagowane jako ilife


3
Wymiary jako kryteria dla inteligentnego albumu iPhoto?
Czy w iPhoto '11 (najnowsza wersja na Mac OS Lion) mogę zrobić inteligentny album dla wszystkich zdjęć o określonym rozmiarze (np. 960 x 640)? Czy mogę zrobić inteligentny album zawierający zdjęcia o różnych rozmiarach? EDYTOWAĆ Odpowiedziałem na własne pytanie. Zobacz moją odpowiedź poniżej. Tak, to możliwe.
16 mac  iphoto  photos  ilife 

4
Jak usunąć GarageBand?
Prawie brakuje mi miejsca i zajmuję ~/Library/Application Support/GarageBand1,5 GB, a GarageBand.app zajmuje 381 MB miejsca na dysku twardym. Czy mogę po prostu usunąć samą aplikację i ten folder, aby usunąć ją z mojego systemu?

3
Czy wszystkie komputery Mac są dostarczane z aplikacjami iLife?
Kupiłem komputer Mac, który ma zaledwie kilka miesięcy. Zrozumiałem, że powinien on być dostarczany z iLife (iPhoto, iMovie i GarageBand) albo wstępnie zainstalowanymi, albo dostępnymi do pobrania za darmo w Mac App Store. Wydaje się jednak, że tak nie jest, ponieważ nie jest zainstalowany, a Mac App Store wymaga zapłaty …

3
Usuń sekundy ciszy na końcu eksportu GarageBand
Ilekroć eksportuję utwór na dysk z GarageBand, automatycznie dodaje kilka sekund ciszy do końca. Nie chcę tej ciszy, ponieważ pliki, które eksportuję, to miksy efektów dźwiękowych, które można odtwarzać ręcznie pojedynczo. Wiem, że mogę przejść do Audacity i ręcznie usunąć całą ciszę na końcu, ale wolałbym unikać poświęcania tyle czasu …
12 music  mp3  ilife  garageband 


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.