Pytania otagowane jako html

Hypertext Markup Language, prosty kod komputerowy, który stanowi podstawę tworzenia stron dla witryn w sieci WWW.

6
Czy Textmate ładnie wcina HTML?
Czy Textmate ma funkcję ładnego wcięcia HTML? HTML Tidy wcina go, ale wydaje się, że usuwa również tagi. (To nie jest całkowicie poprawny HTML, ale nadal!) <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xmlns:tal="http://xml.zope.org/namespaces/tal" xmlns:metal="http://xml.zope.org/namespaces/metal"> <head> <title></title> <script type="text/javascript" src="http://www.speechapi.com/static/lib/swfobject.js"></script> <script type="text/javascript" src="http://www.speechapi.com/static/lib/speechapi-1.1.js"></script> <script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js"></script> <body> <!-- All above disappears --> <p>Test</p> <!-- All …
17 textmate  html 

2
Poczta w Mavericks nieprawidłowo zawija tekst / brak opcji wyświetlania zwykłego tekstu
Problem ten został poruszony na forum dyskusyjnym Apple, ale bez powodzenia. Są dwa powiązane problemy, które pojawiły się w aplikacji Mail w Mavericks (OS X 10.9): Po pierwsze, nie ma już opcji „wyświetlanie zwykłego tekstu” do przeglądania wiadomości e-mail: https://discussions.apple.com/message/23526803#23526803 Po drugie, aplikacja Mail nieprawidłowo zawija wiadomości tekstowe: https://discussions.apple.com/message/23566666#23566666 W …
4
Edytor HTML / CSS / JavaScript na iPada?
Jestem zainteresowany edytorem kodu dla mojego iPada. Poszukałem w Apple Store hasła „HTML” i mam ogromną liczbę wyników .. Czy ktoś może polecić któreś z nich? Byłoby miło mieć podświetlanie składni, aby móc otwierać wiele plików jednocześnie (tabulatory?) I sprytny sposób importowania, eksportowania plików. Dropbox byłby idealny!

1
Utworzyć pakiet HTML?
Jak mogę utworzyć pakiet plików HTML / CSS / JS / Image, który można kliknąć dwukrotnie, aby uruchomić przeglądarkę internetową? Idealnie chciałbym również móc użyć ikony w pliku. Czy istnieje wtyczka do przeglądarki Chrome lub Firefox, której można użyć do zapisania strony jako pakietu?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.