Poczta w Mavericks nieprawidłowo zawija tekst / brak opcji wyświetlania zwykłego tekstu


16

Problem ten został poruszony na forum dyskusyjnym Apple, ale bez powodzenia. Są dwa powiązane problemy, które pojawiły się w aplikacji Mail w Mavericks (OS X 10.9):

Po pierwsze, nie ma już opcji „wyświetlanie zwykłego tekstu” do przeglądania wiadomości e-mail: https://discussions.apple.com/message/23526803#23526803

Po drugie, aplikacja Mail nieprawidłowo zawija wiadomości tekstowe: https://discussions.apple.com/message/23566666#23566666

W szczególności, jeśli wiadomość ma środowisko HTML (tj. Wstępnie sformatowane) z bardzo długą linią bez powrotu karetki, wówczas linia ta biegnie daleko poza krawędź okna. Ta najdłuższa linia skutecznie określa długość zawijania tekstu, więc wszystkie inne linie również biegną od prawej krawędzi okna, zmuszając użytkownika do żmudnego przewijania w poziomie daleko, daleko w prawo, aby przeczytać każdą linię. Wydaje się, że dzieje się tak np. W wiadomości MIM z wielu części; nawet jeśli ma alternatywny tekst, Mail używa formatowania HTML tego sformatowanego tekstu, aby zdefiniować szerokość okna do zawijania całego tekstu w wiadomości, a Mail nie oferuje już opcji wyświetlania wiadomości jako zwykłego tekstu .

Jednym z obejść tego problemu jest to, że użytkownik może wybrać opcję „przekazania” wiadomości, a gdy wiadomość jest w oknie edycji, tekst jest zawijany poprawnie i można go odczytać bez przewijania w poziomie. Jest to kłopotliwe i nie do przyjęcia rozwiązanie.

Tak więc po tej długiej preambule moje pytanie brzmi: w jaki sposób mogę sprawić, aby Mail zawsze zawijał tekst przeglądanych wiadomości we WSZYSTKICH przypadkach do szerokości okna?


1
Kilka aktualizacje poczty i to jest nadal uszkodzony - nie można go używać, ponieważ nasz korporacyjny zrzeczenie email robi to / co / e-mail
Nathanial Woolls

Odpowiedzi:


1

Istnieje aplikacja o nazwie SmartWrap, która do ostatniej aktualizacji (10.9.1) działała bezbłędnie, aby zawijać tekst w oknie przeglądania Mail.app. Jednak pomimo kilku dyskusji e-mailowych z deweloperem, może zostać zerwany (mam nadzieję, że tymczasowo, ponieważ korzystam z aplikacji od ponad dekady bez żadnych problemów).


0

Dostępna jest również bezpłatna opcja:

https://github.com/arachsys/mailwrap

Instalacja wymaga trochę pracy z powodu podstawowego błędu w OS-X (musisz wyłączyć SIP podczas instalacji), ale potem powinna nadal „po prostu działać”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.