Przeglądaj lokalne pliki HTML za pomocą przeglądarki internetowej na iPadzie


10

Czy za pomocą przeglądarki internetowej (np. Safari, Chrome itp.) Mogę wyświetlać strony HTML przechowywane lokalnie na iPadzie? Strony powinny się poprawnie renderować i poprawnie uruchamiać JavaScript / CSS.


4
Gdzie są przechowywane te pliki?
bassplayer7

Odpowiedzi:


3

Ponieważ pliki są zawsze lokalne dla aplikacji w systemie iOS. Nie można otworzyć pliku HTML w aplikacjach takich jak Safari i Chrome, aby załadować powiązane zasoby (js / images / css).

Możesz jednak użyć aplikacji takich jak Dokumenty, aby przesłać folder i otworzyć go w przeglądarce aplikacji (uiwebview).

Powinien działać, jeśli adres URL zasobów w HTML jest względny.


Gdy czytam twoją odpowiedź, jest to w zasadzie nie. Nie możesz przechowywać dokumentów i otwierać je pełne przeglądarki. Chrome, Safari itp.… Z powodu piaskownicy. Tak, większość aplikacji zawiera mniej zoptymalizowaną przeglądarkę internetową opartą na tym samym frameworku / WebKit co Safari, ale bez pewnych optymalizacji javascript.
bmike

Coda uruchamia lokalny serwer WWW, a następnie otwiera dokumenty w pełnej przeglądarce. itunes.apple.com/us/app/coda/id500906297
VSP


0

Zawsze używam aplikacji GoodReader do przeglądania lokalnych plików HTML. Możesz tego spróbować.


-3

Przeglądarka atomowa to rozwiąże!


2
Dziękuję za odpowiedź! Dodaj więcej informacji, aby PO mógł wyraźnie zrozumieć twoją odpowiedź.
daviesgeek

-3

Jeśli chcesz uruchomić HTML, JavaScript i CSS na iOS, sugeruję zakup aplikacji takiej jak Coffe Script na raz


1
Odpowiedzi w jednym wierszu bez linków lub wyjaśnień nie są tym, czego szukamy w Ask Different; uzupełnij tę odpowiedź o link do odpowiedniej aplikacji i wyjaśnienie, co robi ta aplikacja i dlaczego ją polecasz.
owlswipe
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.