Edytor HTML / CSS / JavaScript na iPada?


11

Jestem zainteresowany edytorem kodu dla mojego iPada.

Poszukałem w Apple Store hasła „HTML” i mam ogromną liczbę wyników ..

Czy ktoś może polecić któreś z nich?

Byłoby miło mieć podświetlanie składni, aby móc otwierać wiele plików jednocześnie (tabulatory?) I sprytny sposób importowania, eksportowania plików. Dropbox byłby idealny!


Wszelkie darmowe Ponieważ mam 11 lat i nie mam karty wizowej

@Karinader Edhita , Jsany , VIM , Codeanywhere ..
nuc

Odpowiedzi:


9

Myślę, że najlepszy z nich nazywa się Textastic . Obsługuje FTP, DropBox i WebDav i ma klawiaturę przystosowaną do edycji kodu. Ma również podświetlanie składni.


4

Możesz także wypróbować Kodiak JavaScript: http://www.becomekodiak.com/kodiak-javascript.html . Ma podświetlanie składni, zakładki i rozszerzenia klawiatury.

Pamiętaj, że jestem współautorem tej aplikacji, ale mam nadzieję, że można ją tutaj reklamować, ponieważ wydaje się, że jest to związane z zadanym pytaniem.


Nie dostępny.
bjbk

4

Istnieje również Diet Coda od Panic, zaprojektowany jako towarzysz Cody, ale z pewnością można go używać niezależnie.

Niestety nie obsługuje synchronizacji Dropbox. Synchronizacja iCloud istnieje, jeśli korzystasz z wersji Coda w App Store.


3

+1 dla Textastic, co również jest moją ulubioną. Ale Gusto zasługuje na wzmiankę o drugim edytorze najlepszych kodów dla iPada.

Tak czy inaczej, nie możesz się pomylić. Ostatecznie wolałem Textastic, ponieważ jest mniej zorientowany na Internet i bardziej na ogólny edytor programisty. Obsługuje więcej języków od razu po wyjęciu z pudełka, umożliwia niestandardowe definicje podświetlania składni i ma naprawdę użyteczny schemat nawigacji kursorem.

Ale tymczasem Gusto ma jedną wielką funkcję zabójczą dla twórców stron: wbudowaną przeglądarkę do zdalnego podglądu / testowania po przesłaniu kodu na serwer. Textastic może wyświetlać lokalny podgląd HTML i Markdown, ale tak naprawdę nie zastąpi to pracy na serwerze. Oczywiście Textastic może wykonywać wiele zadań jednocześnie w przeglądarce Safari, ale Gusto po prostu ułatwia obchodzenie kodu internetowego, który jest nieco łatwiejszy.

Krótko mówiąc ... jeśli jesteś głównie twórcą stron internetowych (a ja nie jestem), Gusto zasługuje na spojrzenie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.