Pytania otagowane jako notification-icons

W przypadku pytań dotyczących ikon na pasku powiadomień, który zwykle znajduje się na górze (telefony) lub na dole (tablety) ekranu urządzenia.


1
Jak ustalić, która aplikacja tworzy powiadomienie
Używam Androida 2.2 na HTC Legend. Mam na nim wiele aplikacji. Dzisiaj, po zmianie operatora komórkowego, na górnym pasku pojawiło się powiadomienie. Po kliknięciu na nim jest napisane, że moje połączenie z Google jest nieprawidłowe i prosi o hasło. Ponieważ jednak jest to nakładka na okno dialogowe, nie mam pojęcia, …2
Jaka jest ta ikona systemu, która wygląda jak plus wewnątrz diamentu z trzema zakrzywionymi liniami rozciągającymi się od jego prawej strony na Samsungu?
Mój Samsung Droid Charge ma ikonę na pasku stanu, która wygląda jak plus wewnątrz diamentu z trzema zakrzywionymi liniami rozciągającymi się z jego prawej strony. Jest to ikona najbardziej po lewej stronie w ikonach dostosowanych do prawej na pasku stanu tego zrzutu ekranu głównego. Do czego służy ta ikona? Czy …

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.