Pełna lista ikon systemu Lollipop wyświetlanych na pasku powiadomień?


20

Czy jest ich pełna lista? Widziałem wiele pytań i odpowiedzi na temat „Co oznacza ikona x”, ale byłoby bardzo przydatne, gdyby istniała pełna lista do odniesienia!


1
Jeśli wiesz, jakie są niektóre z nich, możesz odpowiedzieć na własne pytanie i uczynić z niego wiki społeczności. Następnie inni mogliby go edytować, aby dodać do listy, a byłaby to „pełna lista w celach informacyjnych”. Nawet link do innych pytań związanych z konkretnymi ikonami.
Ryan Conrad

4
To może być wyzwanie. Na początek jest to galeria rysunków Lollipop (Materiał) dostarczonych przez Google . Niektóre z nich dotyczą ikon / przycisków / menu, więc możesz je zignorować. Problem polega na tym, że nie ma dobrego wskazania, czy jest on używany w powiadomieniu systemowym Lollipop, czy nie.
Andrew T.

Obawiam się, że nigdy nie będzie „pełnej listy”: gdy tylko została skompilowana, niektórzy producenci dodali już własne modyfikacje ... Nie zgadnij, ale doświadczenie z przeszłości.
Izzy

@AndrewT .: I nawet to nie zawiera wszystkich ikon, które się tam pojawiają, np. ikona NFC w kształcie litery N, o której mówi to pytanie . (Link mówi o innej wersji, ale mam tę ikonę na Lollipop)
Aleksi Torhamo

1
@AleksiTorhamo Niestety, sprzedawcy mogą używać różnych ikon (Nexus nie ma tej ikony), dlatego trudno jest znaleźć jedną dla wszystkich możliwych ikon.
Andrew T.

Odpowiedzi:


10

Google udostępnia dużą, podzieloną na kategorie listę ikon materiałów z opisem składającym się z kilku słów.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie z nich są używane do powiadomień systemowych.


Chociaż teoretycznie może to odpowiedzieć na pytanie, lepiej byłoby zawrzeć tutaj istotne części odpowiedzi i podać odnośnik. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź stanie się bezużyteczna na wypadek śmierci łącza. Aby uzyskać dalsze wskazówki, zobacz: Jak napisać dobrą odpowiedź .
Tamoghna Chowdhury,

4

Nie jestem pewien, czy tego właśnie szukasz, ale znalazłem to:

Kompletne ikony listy

Dotyczy to wszystkich ikon akcji materialnych w Lollipop.

Mam nadzieję że to pomoże.


To właściwie zrzut ekranu z linku zamieszczonego w moim komentarzu do pytania :) ... chociaż nie jestem pewien, czy wszystkie są ikonami powiadomień.
Andrew T.

Och, nie widziałem twojego komentarza przepraszam. Nie wiem też, ale jest to najbardziej kompletna lista, jaką znalazłem.
Maxime

Czy możesz podać źródło w swojej odpowiedzi?
Trevi Awater

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.