Pytania otagowane jako images


6
Gdzie jest zapisany obraz tła?
Oto moja sytuacja: Miałem obraz ze strony internetowej, którą ustawiłem jako tło w przeglądarce. Zastanawiam się teraz, gdzie mogę znaleźć obraz w systemie plików, ponieważ nie mogę go już znaleźć w Internecie. Jestem zakorzeniony.
26 images  wallpaper 
6
Jak przesłać wiele zdjęć jednocześnie na Dysk Google?
Chcę przesłać na Dysk Google wszystkie moje pliki obrazów znajdujące się w mojej galerii. W tej chwili muszę wybrać zdjęcia jeden po drugim, aby to zrobić. Długie naciśnięcie obrazów i samych folderów nie otwiera siatki wyboru kontekstu, jak zwykle. Korzystam z domyślnej galerii. Używam również Androida 2.3.3 na LG-P999-V21e.

1
Dlaczego istnieje: nopm: w niektórych nazwach plików zdjęć?
Patrzyłem na niektóre zdjęcia zrobione moim aparatem ( Google Camera ) i niektóre mają :nopm:takie nazwy. Format nazw plików jest taki sam, tylko niektóre zawierają to po znaczniku czasu, przed rozszerzeniem. Gdy używam MTP w systemie Windows do kopiowania ich na komputer, kopiują się dobrze, ponieważ usuwa to :z nazwy …
10 camera  images 

3
Zastąp obraz kontaktu WhatsApp wybranym obrazem kontaktu
Nie podoba mi się, jak ludzie używają obrazów całego ciała do swoich zdjęć kontaktowych, gdy jest to mały obraz. Po połączeniu kont w moim Androidzie wybrałem zdjęcie, które wygląda dobrze i pomaga mi je łatwo zidentyfikować. Ale w WhatsApp, kiedy ci ludzie wybrali swoje zdjęcie profilowe, zastępują mój wybór. Czy …
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.