Jak wyświetlić animowane pliki GIF w Androidzie?


14

Czy istnieje sposób wyświetlania animowanych plików GIF na urządzeniu z Androidem? Przeszukiwałem Rynek bez powodzenia.


2
Proponuję spróbować otworzyć je za pomocą aplikacji przeglądarki przy użyciu menedżera plików. Zainstaluj menedżera plików, który pozwala wybrać „Uruchom z ...”
Kristopher

Odpowiedzi:


9

Wyszukiwarka Google pokazuje, że wiele osób ma to pytanie ... wygląda na to, że to wciąż problem.

Chociaż jeden post tutaj mówi , że Image Viewer (z animacją) v1.0 z Androlib.com pomógł (nie próbowałem).


Miałem nadzieję uniknąć konieczności kupowania czegoś, zwłaszcza, że ​​mój telefon zaplątał się w pętlę logowania na moim koncie Gmail ... google.com/support/forum/p/Android+Market/…
Dawson Goodell,

Pętla logowania brzmi jak bardzo dobre pytanie ...
gary

Masz rację. Byłoby, ale udało mi się to naprawić. Jaka jest etykieta odpowiedzi na własne pytanie?
Dawson Goodell

Zapytaj, a następnie odpowiedz.
Gary


2

Przeglądarka na Androida będzie, ale obraz musiałby być gdzieś online. Nie mogę znaleźć otwartego pliku w przeglądarce. I załóżmy, można utworzyć plik HTML z obrazem i zobaczyć to w ten sposób, ale wydaje się dużo kłopotów na małą nagrodę.


Animowane gify nie działają w przeglądarce Androida 2.0. Chyba powinienem był bardziej szczegółowo określić, jakiej wersji używałem.
Dawson Goodell,

Istnieją alternatywne przeglądarki, które możesz wypróbować. Obecnie nie używam żadnego z nich, więc nie mogę porozmawiać o tym, jak obsługują animowane pliki GIF.
ale

1

Przechodzenie do folderu, w którym znajdują się pliki gif, w innej przeglądarce oprócz zwykłej przeglądarki Androida.

EG: jeśli twoje gify znajdują się w folderze Pobrane, otwórz Firefoksa, przejdź do paska adresu, wpisz: /storage/emulated/0/Download(może się automatycznie uzupełnić). Powinieneś dostać podstawową Index of: ...stronę, z której możesz kliknąć nazwę gif.

Testowane z Firefox 21.0 i Chrome 27.0.1453.90 na Nexusie 4. Obie przeglądarki zaakceptowały /storage/emulated/0/Downloads, ale Chrome podał błąd odmowy dostępu na krótszej ścieżce /storage/emulated/0.

Polecam utworzenie zakładki strony, aby ułatwić dostęp w przyszłości.


1

Możesz je wyświetlić w przeglądarce Firefox, wpisując miejsce docelowe folderów gif.

file:///mnt/sdcard/(name of gif folder)/

Wyświetlone zostaną elementy w tym folderze jako lista. Dodaj stronę do zakładek i przechowuj wszystkie swoje gify w tym folderze. Firefox to najszybszy odtwarzacz gif (o którym wiem).


1

Możesz użyć ES File Explorer . Zapewnia funkcję o nazwie ES Image Viewer, która może załadować dowolny obraz GIF, w tym animowane pliki GIF.

Gdzie to znaleźć:

Przeglądarka obrazów ES

„ES Image Browser” jest jedynym z powyższej listy, który odtwarza animowane pliki GIF (mam również zainstalowaną przeglądarkę root jrummy).


może wyświetlać dowolny obraz .gif, jaki chcesz. Głosuj moją odpowiedź, jeśli to pomogło
Swarnveer


0

Przejdź do lokalizacji, w której pliki gif znajdują się w Astro i otwórz za pomocą Menedżera plików Astro. Próbowałem na żelkach.


0

Miałem ten problem i nie mogłem znaleźć szybkiej poprawki w Google. Rozejrzał się i stwierdził, że Andriod kompresuje obrazy podczas wysyłania wiadomości MMS, więc psuje GIF. Ale jeśli twój GIF ma mniej niż 1 MB, wyśle. IPhone zacznie grać automatycznie i musisz kliknąć. największy, który przetestowałem, to 666 KB.

Twój mile widziany internet


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.