Jak przesłać wiele zdjęć jednocześnie na Dysk Google?


11

Chcę przesłać na Dysk Google wszystkie moje pliki obrazów znajdujące się w mojej galerii. W tej chwili muszę wybrać zdjęcia jeden po drugim, aby to zrobić.

Długie naciśnięcie obrazów i samych folderów nie otwiera siatki wyboru kontekstu, jak zwykle.

Korzystam z domyślnej galerii. Używam również Androida 2.3.3 na LG-P999-V21e.


Która wersja Androida działa na twoim telefonie / tablecie? My Nexus 7 (w 4.1.2) właśnie to robi. Naciśnij długo folder w aplikacji Galeria, wybierz Dysk jako cel, prześlij, gotowe.
ce4

Z jakiej aplikacji korzystasz? Domyślna galeria?
DeLiK,

Korzystam z domyślnej galerii. Używam również Androida 2.3.3 na LG-P999-V21e.
usuń mnie

W dwóch słowach: zip .
bobobobo

Odpowiedzi:


7

Nie wchodź bezpośrednio na Dysk Google.

  1. Galeria
  2. Wybierz pliki, które chcesz przesłać
  3. Udostępnij (ikona jak Oddział) - teraz wybierasz dysk Google i folder ... Kliknij OK i jesteś w Biznesie

2
nie mogę uwierzyć, że nadal nie ma możliwości zrobienia tego z poziomu samej aplikacji Drive smh
MichaelChirico

Wydaje się, że ograniczeniem jest selektor plików Androida - nie można wybierać wielu elementów, a jeśli używasz trybu pulpitu z przeglądarki na dysku
Bobobobo

Jakiś czas po przeczytaniu tego odkryłem programy takie jak FolderSync lub autosync . Nie użyłbym teraz takiej metody, możesz zsynchronizować cały telefon za pomocą kilku dotknięć z Dyskiem Google lub innymi usługami, takimi jak Dropbox, za pomocą FolderSync lub Autosync.
bobobobo

Nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, że powinienem go po prostu zapakować . Eksplorator plików Samsung ma natywną funkcję zip - spakuj pliki razem i prześlij je. Ewentualnie poszukaj archiwizatora RAR
bobobobo

3

Po pierwsze, zakładamy, że masz ICS lub wyższy (nie jestem pewien, czy Galeria wcześniej działała w ten sposób).

Jeśli otworzysz album, powinieneś móc długo nacisnąć zdjęcie, a następnie w górnej części ekranu, gdzie jest napisane 1 zaznaczone, naciśnij to i możesz powiedzieć „wybierz wszystko”.

Następnie prześlij je.


1
Aby to wyjaśnić, odbywa się to za pośrednictwem galerii, a nie aplikacji Drive. Długie naciśnięcie nie działa, jeśli otworzysz galerię za pomocą aplikacji Dysk. Musisz wybrać zdjęcia, a następnie udostępnić je w folderze Dysku.
Chords

1

Mam dla ciebie dwa alternatywne rozwiązania.

1. Zip

Utwórz archiwum zip (lub RAR) wielu elementów, które chcesz przesłać. Następnie prześlij tylko ten plik.

zrób archiwum zip wielu elementów, które chcesz przesłać

Zaletą zip jest zachowanie OSTATNIEJ ZMODYFIKOWANEJ (przesyłanie folderów zwykle nie zachowuje tego pola)

2. Narzędzia do automatycznej synchronizacji plików

Alternatywnie możesz użyć narzędzia zewnętrznego, takiego jak FolderSync lub Autosync, aby automatycznie i okresowo synchronizować całe foldery w tle. W ten sposób uzyskasz zwykłe zachowanie kopii zapasowej pulpitu, którego możesz oczekiwać od Dysku. Niestety bieżąca wersja ich aplikacji nie wykonuje automatycznych kopii zapasowych. Użycie FolderSync lub Autosync pozwoli ci z łatwością zsynchronizować całe foldery bez konieczności zaznaczania każdego pliku, który chcesz zsynchronizować w folderze.

I nie polecam korzystania z aplikacji Dysk sam przesłać kilka plików na raz (to staje się bardzo powolny i ciężki z ponad 500 pozycji).


0

Działa to na moim S4, maksymalne przesyłanie wynosi 500 plików na xfer.

Nie wchodź bezpośrednio na Dysk Google.

Galeria Wybierz pliki, które chcesz przesłać [naciśnij „1 wybrane pole”, aby zaznaczyć wszystkie pliki lub FOLDERY [NIE PRZESYŁA FOLDERÓW ... niestety]. Udostępnij (ikona jak Oddział) - teraz wybierasz dysk Google i folder ... Kliknij OK, a pliki zostaną przesłane [użyj WIFI do szybszego przesyłania]


0

Prostym sposobem obejścia tej sytuacji byłoby użycie karty microSD. Wystarczy skopiować do niego wszystkie obrazy i użyć go w nowszym telefonie lub komputerze / komputerze Mac i przesłać je na Dysk Google / Zdjęcia.


0

Wiem, że najprostszym sposobem przesyłania wielu plików w celu obsługi zdjęć, aplikacji i ich danych, muzyki itp., Jest użycie menedżera plików. Powiedz, że chcesz załadować wszystkie swoje aplikacje, używam ES Explorera, uruchamiam aplikację i wybieram aplikacje. Długo naciśnij aplikacje, które chcę załadować, i dotknij udostępnij. Stamtąd wybieram opcję zapisu na dysku Google. Jestem tam skierowany na dysk, na którym mogę edytować nazwy plików i zmieniać ich lokalizację. To wszystko. Działa to również w przypadku folderów, nawet danych aplikacji, jeśli tylko znasz ich katalogi

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.