Jak mogę uzyskać losowy obraz na ekranie blokady?


19

Czy możesz polecić mi proste rozwiązanie, aby ustawić losowy obraz dla mojego ekranu blokady?

Mam zapasowy program uruchamiający Samsung, zapasowy ROM ICS i nie chcę instalować żadnego niestandardowego programu uruchamiającego. Po prostu szukam aplikacji do przełączania obrazu co kilka godzin.


5
Nie jestem pewien, dlaczego głosowanie Zamknij. Wydaje mi się to rozsądnym i tematycznym pytaniem.
ale

W Google Play jest wiele przełączników tła. Czy oni też nie przełączają obrazu na ekranie blokady?
Kristopher

Odpowiedzi:


1

Możesz użyć tapety na żywo, która okresowo pobiera nowe obrazy. Ten ma wiele wbudowanych stron z obrazami (takich jak National Geographic, NASA, ...):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dngames.picofday

Wygląda jak zwykła tapeta i jest przyjazna dla baterii. Jedyny problem, jaki widzę, polega na tym, że większość wbudowanych źródeł aktualizuje się raz dziennie, nie co kilka godzin, ale możesz zdefiniować własne źródło obrazów.

Możesz także spróbować wyszukać inne podobne rozwiązania. Myślę, że sposób livewallpaper jest najlepszy, ponieważ ma o wiele mniej problemów z ekranami blokady (po prostu wybierasz animowaną tapetę jako tapetę blokady ekranu i powinna ona pozostawić normalne tło nietknięte.


Wolę używać obrazów z karty SD.
Hubidubi

1
Nie wspominając już o tym, że już wspomniał, że nie chce zmieniać tapety; tylko ekran blokady. Nie jest to możliwe z obecnymi aplikacjami w Google Play i jego dodatkowymi wymaganiami, które zostały uwzględnione w sekcjach komentarzy.
Kristopher

1
W obu moich telefonach Samsung zmiana walpaper powoduje wyświetlenie menu z 3 opcjami: „home”, „lock” i „home and lock”. Możesz zmienić tylko tapetę z blokadą na tapetę livewallpaper, która zmienia obrazy i ma cokolwiek chcesz na tapecie domowej.
Mihic,

0

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.wallpaperChanger

Z Google Play:

Zmień tapetę jednym kliknięciem lub automatycznie co X minut! Ta aplikacja pozwala szybko zmienić tapetę jednym kliknięciem widżetu! Dodatkowo możesz włączyć licznik czasu, aby automatycznie zmieniać tapetę we wstępnie zdefiniowanym czasie. Obrazy można łatwo dodawać do listy rotacji za pomocą aplikacji Galeria Androida lub menedżera plików, takiego jak FileExpert. Ta aplikacja jest zoptymalizowana pod kątem żywotności baterii i wydajności, więc zmiana tapety może potrwać kilka sekund po kliknięciu widżetu! Cechy:

  • łatwo dodawaj zdjęcia, a nawet foldery za pośrednictwem galerii Androida i innych menedżerów plików
  • zmieniaj tapetę z zegarem, na każdym odblokowaniu ekranu blokady lub za pomocą dostosowywanego widżetu
  • 3 widżety: przejdź do kolejnej tapety na liście rotacji, wybierz tapetę, którą chcesz zobaczyć lub zmień album jednym kliknięciem
  • zamówiono obrót lub losową tapetę
  • bardzo niskie zużycie pamięci i baterii: nie wymaga żadnych uruchomionych usług w tle i nie jest zaimplementowane na żywo tapety
  • bez reklam

Opis wyraźnie wyjaśnia, że ​​jest to zmieniacz tapet. Nie ma zastosowania do ekranu blokady.
Hubidubi

Działa zarówno na moim OG Droidie, jak i na moim GNexie. Spróbuj i daj nam znać, jeśli jakoś nie działa z twoim telefonem ...
Kristopher

Może działa, chociaż nie chcę zmieniać normalnej tapety, tylko na ekranie blokady. Taki sam jak w Kindle Fire.
Hubidubi

Jedynym innym sposobem jest zaprogramowanie czegoś lub rootowanie i uzyskanie ROM-u, który obsługuje to, czego chcesz. Dlaczego głosowanie w dół? I rzeczywiście odpowiedział swoją rzeczywistą pytanie .
Kristopher
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.