Pytania otagowane jako maps

Mapy to internetowa usługa kartograficzna opracowana przez firmę Apple Inc.

3
Jak wyświetlić mapę na zdjęciach?
Właśnie zaktualizowałem system do OS X Yosemite dzięki nowej aplikacji Zdjęcia. Widziałem zrzuty ekranu online, w których możemy oglądać zdjęcia na mapie, jednak nie mogę się do niej dostać. Jak mogę zobaczyć wszystkie moje zdjęcia na mapie, na przykład w iPhoto / Aperture?

6
Dlaczego aplikacja iPhone Maps czasami prosi o włączenie Wi-Fi w celu uzyskania „dokładności”, nawet jeśli Usługi lokalizacji (GPS) są włączone?
Tło: Mam iPhone'a 3GS z iOS 5.1 i abonament danych 3G, który ciągle włączam. Utrzymuję również „Usługi lokalizacyjne” (GPS) zawsze włączone , ponieważ korzystam z aplikacji, które z nich korzystają. Staram się jednak wyłączyć Wi-Fi, ponieważ jest to przyssawka i rzadko korzystam z telefonu w zasięgu stacji bazowej, dla której …
12 iphone  ios  wifi  gps  maps 

3
Które miasta mają „wiadukt” w Mapach iOS 6?
Czy istnieje lista miast, które mają dane przelotu 3D, które są w rzeczywistości 3D, a nie próba mapowania obrazu satelitarnego w fałszywej perspektywie? Jeśli nie, czy moglibyśmy zdobyć to źródło w odpowiedzi typu wiki?
12 ios  maps 

3
Otwórz adresy w mapach Google zamiast map Apple
Adresy ulic w Wiadomościach, Kalendarzu itp. Pojawiają się jako linki do kliknięcia. Ale kiedy kliknę na te linki, otworzą się w mapach Apple. Wolę używać map Google (lub Citymapper, jeśli są dostępne). Jak skonfigurować iPhone'a tak, aby otwierał adresy w aplikacji do map moich preferencji?
2
Jak naprawić błędne położenie map OSX (Next Door)
Na mapach OSX, kiedy używam mojej „bieżącej lokalizacji”, zawsze decyduję się na dom obok. Łatwo to zastąpić, nigdy nie używając mojej bieżącej lokalizacji, ale czy istnieje sposób, aby poznać prawdziwą lokalizację mojego komputera Mac? Jak zresetować DB Jabłek, gdzie jest moje Wi-Fi?

0
Mapa nie może nawigować za granicą
Nie mogę pobrać aplikacji Map na Mac OS X Yosemite do nawigacji w innym kraju. Na przykład, jeśli szukam „Osaka, Japonia”, ciągle znajduję prawie japońską restaurację o nazwie Osaka ... Jak obejść ten problem?
2 yosemite  maps 


5
Nie można zmienić OS X Maps, aby użyć km zamiast mil
Kiedy korzystam ze wskazówek w aplikacji Mapy w Mavericks, odległość jest w milach, a nie w km. „Jednostki miary” ustawiłem na „Metric” w „Advanced ...” w Language & amp; Preferencje regionu. Wielokrotnie przełączałem to ustawienie i bezskutecznie próbowałem relogowania i ponownego uruchamiania. Czy istnieje inny sposób zmiany jednostki na km …
1 macos  mavericks  maps 

1
Jak naprawiono błędnie napisaną nazwę miasta w Mapach?
Apple już od dłuższego czasu błędnie pisze miasto „West Des Moines” jako „West des Moines” (bez dużej litery „ D ”). W ciągu ostatnich kilku lat kilkakrotnie próbowałem zgłosić ten problem za pośrednictwem aplikacji Mapy, ale nadal nie został rozwiązany. Jak mogę naprawić nazwę miasta? Komu Apple pobiera dane dla …
1 iphone  photos  bug  maps 1
Jak wyczyścić historię wyszukiwania w Mapach Apple
Jestem na iOS 11 i przesunięcie wpisu w lewo powinno usunąć wpis. Teraz, gdy zniknęła opcja clear all, muszę to zrobić pojedynczo, co jest w porządku, ale problem polega na tym, że nie działa. Wpis wraca natychmiast i działa tylko dla nowych wpisów. Czy jest jakiś sposób na wyczyszczenie historii …
iphone  maps 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.