Czy mogę wysłać swoją lokalizację w wiadomości bezpośrednio z aplikacji wiadomości? [duplikować]


6

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Wiem, że mogę przejść do aplikacji Mapy, a następnie kliknąć pinezkę mojej bieżącej lokalizacji, a następnie wybrać, aby ją udostępnić, a następnie wybrać wysłanie wiadomości (vs. e-mail itp.)

Ale nie mogę znaleźć sposobu wysłania mojej lokalizacji z aplikacji wiadomości, tak jak mogę wysłać zdjęcie.

Co jest głupie - jak często kręcisz się w aplikacji mapy, gdy chcesz powiedzieć komuś, gdzie jesteś? Ma to sens, gdy wysyłasz lokalizację, w której nie ma Cię, powiedzmy, że jutro spotkasz restaurację, ale możesz pomyśleć, że znaczny odsetek udostępnionych lokalizacji to „tutaj jestem” i prawie we wszystkich w takich przypadkach zaczynasz w aplikacji do wysyłania wiadomości, a nie na mapie.

AI brakuje czegoś?


Find My Friends próbuje to zrobić całościowo - umożliwiając utworzenie tymczasowego wydarzenia, w którym jawnie udostępniasz swojemu miejscu lub grupie.
bmike

Podążam w tym złym kierunku, ponieważ nowy interfejs został nieco zmieniony, a większość odpowiedzi tutaj nie ma zastosowania. To świetne pytanie na 2011 rok, więc myślę, że połączenie nie ma sensu. Powinien pozostać / dokumentować to, co było i wskazywać na nowy interfejs IMO. Zawołaj mnie tutaj lub na Zapytaj Inną Metę, jeśli ktoś chce zmienić / omówić bliższy kierunek.
bmike

Odpowiedzi:


0

W systemie iOS 8 lub nowszym w iMessage po rozmowie z kontaktem (-ami), z którym chcesz wysłać swoją lokalizację, dotknij „Szczegóły”, a następnie dotknij „Wyślij lokalizację”.


Świetna odpowiedź - mimo że pojawiła się jakiś czas temu, nigdy jej nie znalazłem, najprawdopodobniej dlatego, że jest nieintuicyjna; większość „szczegółów” dotyczy kontaktu , nie mnie, więc nigdy nie pomyślałam, żeby tam zajrzeć!
Jaydles,

3

Edycja: Przepraszam, trochę potknąłem się i przegapiłem, że już wymyśliłeś tę część. Nie sądzę, że można tego dokonać bezpośrednio z aplikacji Wiadomości. Pod względem koncepcyjnym model iOS do udostępniania danych jest zwykle taki, że wysyłasz dane z aplikacji, ale „aplikacje wysyłające” zazwyczaj nie mogą pobierać danych z innych źródeł. Dotyczy to większości rzeczy oprócz zdjęć, tzn. Możesz wysłać kontakt z aplikacji Kontakty, ale nie możesz bezpośrednio załączyć kontaktu z aplikacji Wiadomości.


Oryginalny post:

Możesz to zrobić, stukając niebieską strzałkę (niebieski i na iPadzie) w dowolnym miejscu (upuszczona pinezka, bieżąca lokalizacja) i stuknij Udostępnij lokalizację . Daje ci możliwość wysyłania przez e-mail, wiadomość lub tweet. Twój odbiorca otrzyma kontakt z adresem URL i adresem mapy.


0

MultiTask do map - upuść kod PIN, udostępnij z powrotem na SMS / e-mail.

Przypuszczam, że niektóre aplikacje Twittera umożliwiają geotagowanie postu, ale nie ma sposobu, aby przypiąć dowolny SMS lub e-mail inny niż uruchamianie z Map.


-1

Możesz wyszukać lokalizację, a gdy czerwona szpilka znajduje się na mapie, możesz ją kliknąć i wybrać lokalizację. Myślę, że to działa

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.