Jak naprawić błędne położenie map OSX (Next Door)


2

Na mapach OSX, kiedy używam mojej „bieżącej lokalizacji”, zawsze decyduję się na dom obok.

Łatwo to zastąpić, nigdy nie używając mojej bieżącej lokalizacji, ale czy istnieje sposób, aby poznać prawdziwą lokalizację mojego komputera Mac? Jak zresetować DB Jabłek, gdzie jest moje Wi-Fi?

Odpowiedzi:


0

Nie jestem pewien, czy rozwiążą ten problem, ale możesz spróbować zgłosić go za pomocą funkcji „Zgłoś problem ...” w menu aplikacji Apple Maps. Nie jestem pewien, czy pasuje do któregokolwiek z wymienionych problemów, ale możesz spróbować użyć opcji „Mojego problemu nie ma na liście”.


Dzięki, właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że mają też numer PIN mojej nieruchomości w niewłaściwym miejscu, więc zgłosiłem również problem z tym. Może ich algorytmy działałyby lepiej, gdyby było to prawidłowe.
sMoZely

0

Naprawdę nie ma na to sposobu. Apple korzysta jednak z danych pochodzących z komputera Croud uzyskanych z iPhone'ów: weź iPhone'a i pozwól mu uzyskać jego lokalizację. Za pomocą GPS iPhone uzyska rzeczywistą lokalizację, a ponieważ może skanować w poszukiwaniu Wi-Fi, dane można łączyć.


Dzięki za radę, tak, mam również iPada i iPhone'a w tym samym domu. Ale jakoś zdecydowano, że mieszkam w sąsiednim domu ... który jest również pusty, więc mogłem tam po prostu przykucnąć.
sMoZely
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.