Pytania otagowane jako google

5
Jak zapłacić za aplikacje dla moich dzieci?
Oto historia. Mam dwoje dzieci (5-7 lat), mają tablety z Androidem ... i mam kartę kredytową. Utworzyłem dwa konta Google, każde dla jednego tabletu. Chcę kupić dla nich aplikacje, ale nie chcę wprowadzać żadnych szczegółów mojej karty kredytowej do ich kont Google, ponieważ teoria polega na tym, że będą one …


5
Klawisz Tab klawiatury Google
W jaki sposób można uzyskać znak tabulatora z klawiatury Google na Androida? Sprawdzanie różnych zestawów znaków itp. Nie znajduje niczego. Przeszukiwanie Internetu nie znajduje nic istotnego. Celem jest wcięcie punktorów w Google Keep, aby utworzyć sub-punktory.
12 keyboard  google 


2
Co dokładnie jest synchronizowane z Google?
Jeśli włączysz synchronizację z Google, co dokładnie jest synchronizowane w bardziej techniczny sposób? Np. Jeśli chodzi o synchronizowanie danych aplikacji, myślę, że istnieje tylko jedna standardowa ścieżka zsynchronizowana? Czy ktoś widział bardziej techniczną dokumentację synchronizacji, która opisuje, co dokładnie jest synchronizowane?
11 sync  google  cloud 


1
Jak zatrzymać okna dialogowe z informacją o włączeniu możliwości dostępu aplikacji Google do mojej lokalizacji?
Z tego telefonu korzystam od lat i flashuję go różnymi ROM-ami, głównie CM. Myślę jednak, że przy przejściu z CM 10.2 na CM11 zaczęło mi dawać tę niesamowicie irytującą wiadomość: W poprzedniej wersji Androida wyłączono możliwość dostępu aplikacji Google do Twojej lokalizacji. Włączyć ponownie dla wszystkich aplikacji Google? Czasami po …
9 google 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.