Jak zatrzymać okna dialogowe z informacją o włączeniu możliwości dostępu aplikacji Google do mojej lokalizacji?


9

Z tego telefonu korzystam od lat i flashuję go różnymi ROM-ami, głównie CM. Myślę jednak, że przy przejściu z CM 10.2 na CM11 zaczęło mi dawać tę niesamowicie irytującą wiadomość:

W poprzedniej wersji Androida wyłączono możliwość dostępu aplikacji Google do Twojej lokalizacji. Włączyć ponownie dla wszystkich aplikacji Google?

Czasami po prostu rzuca mi to w twarz co 5-10 sekund, co sprawia, że ​​korzystanie z mojego urządzenia jest dość trudne (jakby jeszcze nie było).

Jedynymi opcjami są „Nie teraz” i „Tak”. Mam korzenie, więc jeśli ktoś wie, jak rozwalić tę niedogodność, proszę dać mi znać.

Uwaga : wybranie „Tak” nie jest opcją. Dla mnie tylko opcje to „Nie, nigdy” (brak w wyskakującym oknie interfejsu użytkownika) lub całkowite usunięcie z niego oprogramowania Google typu bloatware.


4
Czy istnieje powód, dla którego nie możesz lub nie chcesz tego wybrać? Jeśli nie chcesz, proponuję usunąć wzdęcia. (Jeśli wybierzesz opcję Tak, a następnie wyłączysz lokalizację, nie sprawi to więcej kłopotów). Pytają o to Ustawienia Google, a wyskakujące okienko można również znaleźć w CM12.
Firelord

@Firelord Wybierz tak i wyłącz lokalizację? Jak zrobić drugą część? Czy masz na myśli ekran ustawień lokalizacji?
kellogs

Odpowiedzi:


0

zrzut ekranu okna dialogowego

Uważam, że tekst w oknie dialogowym został zmieniony w nowszych wersjach usług Google Play, ale nadal pojawia się denerwująco, jeśli wyłączysz skanowanie Wi-Fi w ustawieniach lokalizacji. Osobiście nie próbowałem tego modułu Xposed, ale myślę, że osiąga to, czego chcesz (Odmów zgody na lokalizację): http://repo.xposed.info/module/org.brainkiller.xposed.denylocationconsent

Uwaga: Ponieważ wspomniałeś, że używasz CyanogenMod, zakładam, że masz możliwość zainstalowania Xposed, jeśli nie jest jeszcze zainstalowany.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.