Pytania otagowane jako cache

2
Co to jest partycja / cache?
Jaki jest cel partycji / cache w systemie Android? Czy istnieją przypadki, w których wyczyszczenie partycji / cache może spowodować utratę danych?
31 cache 


3
Jak sprawić, by Mapy Google buforowały mapę dla całego mojego miasta?
Aplikacja Mapy Google na Androida buforuje kafelki map odwiedzanych obszarów. Ponadto modyfikator GM Brut umożliwia buforowanie kafelków mapy na karcie SD. Mam bardzo ograniczony pakiet danych, więc chciałbym, aby całe moje miasto było buforowane w pamięci telefonu / karcie SD. Jak dotąd jedyny sposób, jaki mogę wymyślić, to ręczne przewijanie …


2
Usunąć pamięć podręczną z ADB?
Jak wyczyścić pamięć podręczną (aplikację, poszczególne aplikacje, Dalvik, ART, jeśli to możliwe) za pomocą ADB? Używanie aplikacji, odzyskiwanie lub robienie tego za pomocą Ustawień nie są dla mnie opcjami. Ponadto mój telefon nie jest zrootowany.
13 adb  cache  dalvik  art 

2
Czy istnieje sposób na buforowanie filmów z YouTube po ich odtworzeniu?
Mam HTC Desire, a domyślna aplikacja YouTube nie buforuje wideo po jego pierwszym uruchomieniu. Przy drugim odtwarzaniu pobiera ten sam film po raz drugi, ale chciałbym buforować wideo na karcie pamięci. Czy można to zrobić za pomocą domyślnej aplikacji YouTube? Jeśli nie, czy istnieje aplikacja innej firmy, która może zrobić …
11 youtube  cache 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.