Pytania otagowane jako art

1
Jakie optymalizacje aplikacji wykonują nowsze wersje Androida podczas pierwszego restartu?
Otrzymałem od mojego operatora telefonicznego, Vodafone IT, oficjalną aktualizację OTA Google do Androida Ice Cream Sandwich 4.0.4 na moim Nexus S. Podczas automatycznego ponownego uruchamiania po raz pierwszy po aktualizacji system wyświetlił powiadomienie, że optymalizuje zainstalowane aplikacje. Jakiego rodzaju optymalizację wykonuje system Android 4.0+ przy pierwszym uruchomieniu?


1
Ręcznie przełącz z ART na Dalvik
Chciałem wypróbować nowy środowisko uruchomieniowe ART, ale nie zdawałem sobie sprawy, że mój niestandardowy ROM nie obsługuje go. Więc teraz dostaję powtarzające się komunikaty Force Closed po uruchomieniu i nie mogę przejść do menu ustawień, aby wrócić do Dalvik. Więc zanim wyczyszczę wszystko i spędzę godziny konfigurując telefon od zera, …

1
Co proces Zygote nadal wykonuje w systemie Android L?
Próbuję dowiedzieć się, jakie różnice występują w środowiskach wykonawczych Dalvik i ART. Zdaję sobie sprawę, że ART nie korzysta już z Dalvik VM, jednak jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem po zainstalowaniu wersji zapoznawczej Androida L, było to, że proces zygote nadal działa. Jeśli naprawdę pozbyli się maszyny wirtualnej Dalvik, …

2
Usunąć pamięć podręczną z ADB?
Jak wyczyścić pamięć podręczną (aplikację, poszczególne aplikacje, Dalvik, ART, jeśli to możliwe) za pomocą ADB? Używanie aplikacji, odzyskiwanie lub robienie tego za pomocą Ustawień nie są dla mnie opcjami. Ponadto mój telefon nie jest zrootowany.
13 adb  cache  dalvik  art 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.