Pytania otagowane jako gmail-conversations

1
Czy mogę scalić dwa wątki konwersacji w Gmailu?
Naprawdę podoba mi się to, że Gmail utrzymuje powiązane wiadomości e-mail w jednym „wątku” dla łatwego dostępu. Ale czasami wiadomość e-mail zostaje pominięta. (Podejrzewam, że klient poczty e-mail nadawców źle się zachowuje). Czy istnieje sposób, aby powiedzieć Gmailowi, że chcę, aby ta wiadomość e-mail była częścią trwającej rozmowy?

8
Jak podzielić rozmowy w Gmailu?
Zamieściłem reklamę na stronie internetowej, a kiedy ludzie odpowiedzą, dostaję wiadomość e-mail od post@example.com o następującej treści: Odpowiedz na reklamę „Pontiac Sunfire z 1999 r. - taka, jaka jest” na Example.com Jeśli dwie osoby odpowiedzą na moje ogłoszenie w ciągu jednego dnia, otrzymam dwie z nich od tego samego nadawcy …


3
Połącz kilka wiadomości w jedną rozmowę w Gmailu
Myślę, że Gmail jest pierwszym dostawcą poczty internetowej obsługującym konwersację - mającym tylko jedną pozycję skrzynki pocztowej dla wiadomości w tym samym wątku. Schludny. Jednak wadą tego jest to, że gdy edytujesz temat tylko odrobinę (nawet tylko jeden znak), ta nowa wiadomość oddziela się od reszty Rozmowy i sama tworzy …Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.