Pytania otagowane jako mute

5
Jak mogę wyciszyć krąg Google+?
Widziałem, że główny strumień składa się ze wszystkich pojedynczych strumieni z różnych kręgów. Mogę wyciszyć pojedynczy post lub kontakt, ale nie krąg (wszystkie posty pochodzące od osób należących do tego kręgu), ani skomponować strumienia głównego, aby określić, z jakich kręgów narysować posty. EDYTOWAĆ: Dzięki za sugestię ich zablokowania, ale tak …
45 google-plus  mute 1
Filmy z YouTube są automatycznie wyciszane
Wszystkie filmy z YouTube zaczęły być odtwarzane z suwakiem audio wyciszonym. Mogę włączyć głośność dla każdego filmu, aby usłyszeć dźwięk, ale podczas otwierania nowego wideo jest również automatycznie wyciszone. Jak mogę automatycznie odtwarzać filmy z włączoną głośnością? Używam Chrome na Windows 7, bez zainstalowanej zewnętrznej Flasha (tylko wbudowana wersja Chrome).

2
Jak działa „wyciszanie” w Gmailu?
Rozumiem, że kiedy „wyciszyłeś” rozmowę w Gmailu, przyszły e-maile przyszły, ale nie przywróciły tej rozmowy do skrzynki odbiorczej. Najwyraźniej nie rozumiem, jak działa ta funkcja, ponieważ właśnie wyciszyłem rozmowę i zarchiwizowałem ją, pojawiła się nowa wiadomość e-mail, która znów jest nieprzeczytana.
10 gmail  mute 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.