Połącz kilka wiadomości w jedną rozmowę w Gmailu


18

Myślę, że Gmail jest pierwszym dostawcą poczty internetowej obsługującym konwersację - mającym tylko jedną pozycję skrzynki pocztowej dla wiadomości w tym samym wątku. Schludny.

Jednak wadą tego jest to, że gdy edytujesz temat tylko odrobinę (nawet tylko jeden znak), ta nowa wiadomość oddziela się od reszty Rozmowy i sama tworzy nowy wątek. Tak, zmiana tematu ma swoje zalety.

Czy mogę połączyć kilka powiązanych wiadomości w jedną rozmowę?

Odpowiedzi:


6

Jest to zgodne z projektem, więc nie jest możliwe. Nie ma mechanizmu scalania rozmów, a jedynym sposobem na podzielenie rozmowy jest zmiana tematu, nawet jeśli jest to tylko jedna postać.


4
Twoja odpowiedź jest poprawna, ale chcę zagłosować za odrzuceniem treści ... powinien istnieć sposób na połączenie rozmów.
keflavich

2
Zgadzam się, powinno być możliwe przeniesienie wiadomości do rozmowy lub przeniesienie wiadomości z rozmowy, która tam nie należy. Czasami chcę zaktualizować wiersz tematu bez konieczności rozpoczynania nowej rozmowy. Powinienem mieć tę opcję. Takie ograniczenia czasami kuszą mnie do powrotu do korzystania z lokalnej aplikacji, takiej jak Thunderbird ...
Tyler Rick

2

Tak, możesz.

Jeśli chcesz połączyć dwie wiadomości e-mail w rozmowę, prześlij jedną z nich do siebie, używając tematu z drugiej wiadomości e-mail .

To nie jest ładne (trochę zasłania oryginalnego nadawcę, a także oś czasu, jeśli zrobisz to po pojawieniu się innych wiadomości w rozmowie), ale działa.


2

Możesz utworzyć nową etykietę i umieścić kilka rozmów pod tą samą etykietą, dzięki czemu w każdej chwili możesz łatwo znaleźć rozmowy, które łączysz za pomocą etykiety.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.