Czy mogę archiwizować tylko niektóre wiadomości w rozmowie?


16

Mam długą rozmowę z wieloma adresatami (organizuję wydarzenie), wśród odpowiedzi mam 3 lub 4 wiadomości o nieudanym dostarczeniu poczty, które chciałbym zarchiwizować (aby nie zepsuły rozmowy) ale nie chcę ich usuwać (ponieważ chcę się do nich później odwoływać, aby dowiedzieć się, kto adresy się odbijają).

PS Znalazłem podobne pytanie dotyczące oznaczania jako przeczytane, ale nie widzę czegoś takiego

Jak oznaczyć jako nieprzeczytaną tylko jedną wiadomość, a nie całą rozmowę w Gmailu

Odpowiedzi:


17

Niestety nie.

„Archiwum” usuwa jedynie etykietę „Skrzynka odbiorcza” z rozmowy. Etykiety można stosować tylko do rozmów (i usuwać z nich).

Po włączeniu się widok konwersacji (zdolność dopiero niedawno dodany do Gmaila), to wydaje się, można zmienić etykiety na wiadomości indywidualnie. Ale wtedy stracisz coś, co według mnie jest najsilniejszą funkcją Gmaila. A jeśli zrobisz to chwilowo, okaże się, że „rozmowa” została zerwana, więc nawet gdy wrócisz do widoku rozmowy, cała rozmowa zostanie zerwana, nigdy nie zostanie ponownie złożona.

(Próbowałem też kludge, w którym usunąłem pojedynczą wiadomość z konwersacji, a następnie próbowałem zastosować do niej różne etykiety, ale kiedy usunąłem ją z Kosza, wróciło do skrzynki odbiorczej i powróciło do widoku rozmowy).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.