Pytania otagowane jako spotify

Spotify to popularna usługa strumieniowego przesyłania multimediów oparta na subskrypcji.
1
Nie znaleziono pliku libudev.so.1 podczas próby uruchomienia Spotify
Próbuję uruchomić Spotify na Ubuntu 12.04. Kiedyś działał jakiś czas temu, kiedy próbowałem go dzisiaj uruchomić, otrzymałem następujący błąd: spotify: error while loading shared libraries: libudev.so.1: cannot open shared object file: No such file or directory jak to naprawić? próbowałem sudo apt-get install libudev1 co jednak powoduje błąd informujący, że …
15 spotify 
5
Jak ustawić Spotify jako domyślny odtwarzacz muzyki?
„Spotify dla systemu Linux” nie pojawia się w domyślnym menu aplikacji Muzyka (sekcja informacji o systemie w ustawieniach systemu). Dlatego też nie jest dostępny w Dash, a klawisze multimediów muzycznych również nie działają. Jak ustawić domyślną aplikację do odtwarzania muzyki lub sprawić, by klawisze multimediów działały?


5
Spotify przestał działać na najnowszym Ubuntu dzisiaj, 15.04 [zamknięty]
Zamknięte . To pytanie wymaga szczegółów lub jasności . Obecnie nie przyjmuje odpowiedzi. Chcesz poprawić to pytanie? Dodaj szczegóły i wyjaśnij problem, edytując ten post . Zamknięte 4 lata temu . Zainstalowałem najnowszą wersję Ubuntu dzisiaj, 15.04. Spotify przestał działać. Jak można sprawić, by znów działał? Pasek Unity miga na …
11 spotify  15.04 

1
Jak zainstalować Spotify dla Clementine 1.2
Jak mówi tytuł, wiem, że kiedyś był przycisk pobierania, aby zainstalować Spotify, ale nie mam go. Czy jest coś jeszcze, co musisz zrobić dla wersji 1.2? Ściągnąłem go z www.clementine-player.org, próbowałem też w łuku, aby zobaczyć, czy to działa, ale ten sam problem.

4
Spotify Quicklist for Unity
Jak mogę dodać „szybką listę” Unity dla Spotify (zainstalowaną z ich strony internetowej), aby po kliknięciu prawym przyciskiem myszy ikony na stacji dokującej otrzymałem: „Dalej, Wstecz, Zatrzymaj, Graj” i tak dalej?

3
Ikona duplikatu (Spotify) w programie uruchamiającym
Zainstalowałem Spotify na Ubuntu 13.04 i zablokowałem ikonę w programie uruchamiającym. Ale kiedy całkowicie wyjdę z programu lub nawet uruchomię ponownie i użyję tej ikony, aby otworzyć spotify, tworzona jest nowa ikona lub generowana jest inna ikona za pomocą? na tym. Jest to czysta instalacja Ubuntu 13.04, więc zastanawiałem się, …

3
Jak wyłączyć wskaźnik Spotify w górnym panelu?
Ikona wskaźnika Spotify koliduje z natywnym motywem Unity i jest zbędna, ponieważ jest już wymieniona w menu Wskaźnik dźwięku. Czy istnieje sposób na usunięcie lub wyłączenie wskaźnika Spotify? Lub przynajmniej zmienić ikonę (nie mogłem grepować go w moim systemie plików). Używam „podglądu” Spotify z 12.04. Dzięki!


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.