Pytania otagowane jako file-conversion

proces tłumaczenia danych w pliku z jednego formatu lub kodowania na inny
1
Jak pobrać strumień m3u8 na lokalną HD w OS X?
Plik, o którym mowa, wygląda następująco: http: // website.com/somenumbers/somenumbers/somename.ts.m3u8 Ten plik nie jest transmisją na żywo. To nagranie. Próbowałem użyć biblioteki ffmpeg przy użyciu różnych poleceń, ale plik wynikowy albo nie został w ogóle pobrany z powodu błędu „uszkodzonego”, albo został pobrany, ale był mocno uszkodzony.
1
ImageMagick - Konwertuj pdf na wiele stron na animowany gif
Mam dwustronicowy plik PDF, który chciałbym przekonwertować na animowany plik GIF. Post TeX Stack Exchange Network daje następujące ImageMagick jedno-liner: convert -verbose -delay 50 -loop 0 -density 300 file.pdf file.gif Jeśli spróbuję tego na Linuksie ( convert --versiondaje 6.5.4-7 2012-04-10), otrzymam ten dziennik: "gs" -q -dQUIET -dPARANOIDSAFER -dBATCH -dNOPAUSE -dNOPROMPT …

3
Najszybszy sposób na konwersję plików .avi dla iTunes?
Eksperymentowałem z Handbrake i VLC i chciałbym poznać najszybszą możliwą metodę konwersji pliku .avi na plik, który można odczytać przez iTunes, dzięki czemu mogę przesyłać go strumieniowo do mojego telewizora za pośrednictwem Apple TV 2. Wymienione rozwiązania wymagają kilku godzin i chciałbym to poprawić. Pracuję na MacBooku Air. Dzięki.


1
Jak wykonać wsad konwertujący setki dokumentów ClarisWorks na nowoczesny format?
Używam bieżącej wersji Sierra (10.12.5). Dokumenty pojawiają się w Finderze bez rozszerzeń, a system nadał im ikony exe pomimo zaklasyfikowania ich jako Dokumenty. Są one niedostępne w QuickLook, a mdls identyfikuje ich typ jako CWWP. LibreOffice jest w stanie otworzyć dokumenty bez wszystkich dziwnych problemów crud i formatowania, które pojawiają …

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.