Pytania otagowane jako microsoft-paint

Prosty program do rysowania i edycji zdjęć dołączony do systemu Microsoft Windows od wersji Windows 1.0.


2
Korzystanie z Paint lub Gimp GDZIE JEST NIEWYBRANY?
Dlaczego zarówno w przypadku malowania, jak i rysowania, widzę te wszystkie rysunki, wybieranie opcji i brak wyraźnego odznaczenia? Czy istnieje sposób na odznaczenie którejkolwiek z metod rysowania lub wybierania, to mogę przejść i ponownie wybrać to, co zrobiłem wcześniej, bez rysowania innego koła, gdy mam zamiar je wybrać. ?


5
Jak usunąć tło z obrazu?
Mam logo: i chciałbym raz na zawsze pozbyć się żółtego tła, a może nawet zmienić całe logo na czarne zamiast zielonego. czy istnieje sposób, aby to osiągnąć za pomocą Paint lub GIMP? Wyobrażam sobie, że pozbycie się narożników jest proste, ale co z wnętrzem?

5
Zamień „Paint” jako domyślny program na polecenie Eksploratora „Edytuj”
Domyślną czynnością w systemie Windows 7 dla „Edycji” jest otwarcie obrazu w programie Paint. Nie używam farby. Nienawidzę Paint. Nie chcę tego więcej oglądać. Czy mogę zmienić przypisanie do, powiedzmy, Paint.NET? A jeśli nie mogę, jak mogę to całkowicie usunąć, aby ten link nie zaśmiecał mojego menu kontekstowego? PS Może …

3
Czy można zapisać ustawienia dla Microsoft Paint?
Po zamknięciu farby ostatnio używane ustawienia wróciły do ​​ustawień domyślnych. Chcę, żeby zostali uratowani. Podobnie jak wybrane narzędzie Pędzel, kolor, wytrzymałość linii itp. Albo po każdym użyciu, albo zdefiniuję to, którego używam najczęściej. Może przez rejestr lub parametry początkowe?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.