Farba nie rysuje w pozycji kursora


10

Napotkałem problem podczas rysowania czegoś w MS-paint, kropka na obrazie jest tam, gdzie jest kursor i rysuje gdzie indziej! Jak mam to naprawić?


1
Spróbuj czegoś takiego jak GIMP, to darmowy edytor, czy to samo się dzieje? również .. czy możesz normalnie klikać ikony na pulpicie? i czy jest to możliwe ekran dotykowy / lub ekran digitzera?
Piotr Kula

Wygląda na to, że używasz ekranu dotykowego lub digitizera. Czy to jest poprawne?
Nick2253

@ Nick2253: Nie, nawet nie używam myszy. To touchpad laptopa.
Gigili

Jeśli używasz myszy (np. Myszy USB), czy nadal tak się dzieje?
Nick2253

3
Brzmi jak problem ze sterownikami touchpada. Odinstaluj je, a następnie ponownie pobierz najnowsze ze strony pomocy technicznej producenta laptopa.
Nick2253

Odpowiedzi:


8

Ach, przeprowadzając wyszukiwanie w Google, znalazłem film na YouTube, który wymienia rozwiązanie:

 1. Kliknij Start.
 2. Poszedł do panelu sterowania.
 3. Wpisano „kursor” w polu wyszukiwania w lewym górnym rogu okna Panelu sterowania.
 4. Kliknięto „zmień wyświetlanie wskaźnika myszy lub prędkość”.
 5. Przejdź do zakładki Opcje wskaźnika.
 6. Usuń zaznaczenie z Enhanced Pointer Precision.

2
Chociaż powyższa odpowiedź również działa, czasami pole jest już niezaznaczone. Choć brzmi to głupio, jeśli pole nie jest zaznaczone, zaznaczenie może być naprawą. Dziwne, ale działa!

0
 1. Kliknij Start
 2. Przejdź do panelu sterowania
 3. Po prawej stronie tam, gdzie jest napisane Dostosuj ustawienia komputera, pojawi się widok według przycisku. Wybierz duże / małe ikony.
 4. Kliknij Mysz
 5. Pojawi się okno. Przejdź do zakładki opcji wskaźnika
 6. Przy prędkości wskaźnika pojawi się pole wyboru, które mówi o zwiększeniu precyzji wskaźnika . Jeśli jest zaznaczone, odznacz i jeśli nie jest zaznaczone, zaznacz to.

0

Menu sterowania> Sprzęt> Mysz> Opcje wskaźnika> Kliknij dwukrotnie „Zwiększ precyzję wskaźnika”. Niektórzy ludzie są przyzwyczajeni do posiadania precyzji. Nie musisz go zmieniać, jeśli czujesz się niekomfortowo z / bez niego. Proste ponowne kliknięcie pola wyboru pomaga.


Witamy w SuperUser! Dziękuję za odpowiedź, ale istnieje dokładnie ta sama odpowiedź, która jest również odpowiedzią zaakceptowaną.
Gigili
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.