Pytania otagowane jako pets

Wszystkie rodzaje (żywych) zwierząt trzymanych w domu w domu lub na zewnątrz. Obejmuje psy, koty, gady, ryby, zwierzęta hodowlane i nie tylko.
3
Powstrzymaj 14-miesięcznego psa przed zranieniem psa
Jestem ojcem 14-miesięcznego syna, jedynaka, a on jest taki, jakiego oczekiwałbym od małego. Ma nieugiętą ciekawość, potrzebę zabawy, okazjonalne przytulanki, intensywne pragnienie wykonywania dziwnie skupionych zadań i spektakularny pokaz dramatyzmu, gdy wywołuje furię. Ostatnio zastanawiam się, czy to jedno zachowanie jest normalne i jak go zatrzymać. Czasami po prostu błąka …5
Jak wprowadzamy noworodka do psów rodzinnych?
Kiedy nasz noworodek przyjedzie do domu, jak przedstawimy dziecku nasze dwa psy? Mamy dwa Owczarki Szetlandzkie, które są oczywiście bardzo przyjazne i kochające. Mimo to wydaje się, że na początku potrzebne są środki ostrożności. Pozbycie się psów nie wchodzi w rachubę, są one częścią rodziny.
10 newborn  pets  dogs 

1
Uczenie mojej córki, że jej zwierzaki domowe nie są zabawkami
Niedawno adoptowaliśmy kilka kociąt (zarówno samców, jak i obecnie w wieku powyżej 3 miesięcy). Moja córka (w styczniu skończy 6 lat), zbiera któregoś z nich, przytula go, traktuje jak lalkę i nalega, aby nie stracić go pomimo wszelkich wskazówek lub oznak od rodziców lub samego kota. Jeden z kotów już …
10 behavior  pets 

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.