Pytania otagowane jako key

Klucz to instrument używany do obsługi zamka. Klucz jest zwykle przeznaczony do obsługi jednego określonego zamka lub niewielkiej liczby zamków z jednakowym kluczem, więc każdy zamek wymaga unikalnego klucza. Klucz służy jako token bezpieczeństwa dostępu do zamkniętego obszaru; tylko osoby posiadające właściwy klucz mogą otworzyć zamek i uzyskać dostęp.


12
Nie można uruchomić mojego Volvo z powodu błędu klucza. Zadzwonił po pomoc i naprawił go, uderzając klucz śrubokrętem. Co może być błędem?
Moje Volvo S40 (06) nie chce się uruchomić po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Otrzymałem komunikat w rodzaju „Błąd klucza, spróbuj ponownie”. Próbowałem z dwoma kluczami, więc to nie był sam klucz. Wydaje mi się, że słyszałem kliknięcie przekaźnika w pozycji włączonej. Miałem ten sam błąd około tydzień wcześniej, ale potem …
14 volvo  key  ignition 

1
Jak zaprogramować klucz Chevy Malibu z chipem?
Mam Chevy Malibu z '07 roku i chciałbym wiedzieć, jak zaprogramować klucz. Zgubiłem oryginał, ale udało mi się uzyskać zapas od dealera. Nie chcę płacić ślusarzowi 150 $ za zaprogramowanie klucza. Jaka jest procedura wykonania tego?
13 malibu  key  chevrolet 1
'98 Passat Zablokowany po wymianie baterii FOB, jak odblokować?
Mój przyjaciel jest właścicielem VW Passat 2.0 Turbo z 98 roku. Wymienił baterie w kluczowym FOB, a teraz pojazd jest zablokowany przez system bezpieczeństwa. Użycie klucza nie odblokuje żadnych drzwi ani bagażnika. Co należy zrobić, aby odblokować pojazd i zresetować (w razie potrzeby) problem z systemem bezpieczeństwa?
10 vw  key  passat  fob 8
Gdzie mogę wywiercić otwór w kluczu Forda?
Mam kluczyk (do Forda Focus z 2006 r.), A kawałek, który mocuje go do breloka, się zepsuł. Mógłbym to naprawić, wiercąc w nim dziurę i mocując do niej brelok. Ale jest w nim kilka elektronicznych doodadów (więc nie możesz po prostu skopiować klucza i uruchomić z nim samochodu). Gdzie jest …
8 ford  key 

3
Czy mogę przeprogramować używany inteligentny klucz Mercedes?
Chcę nowy klucz do mojego Mercedesa Benz i słyszałem, że możesz dostać używany inteligentny klucz o wiele taniej niż nowy od licencjonowanego mechanika Mercedesa. Czy mogę ponownie użyć już zaprogramowanego inteligentnego pilota Mercedesa? Słyszałem, że Mercedes można zaprogramować tak, aby akceptował nowy klucz, czy to nie znaczy, że użyty klucz …


4
Jak naprawić klucz odłamany w zamku drzwi?
Dziś rano próbowałem otworzyć drzwi od strony pasażera (mojego VW Eurovan z 2001 roku), ale wydaje się, że są zablokowane. Drzwi są odblokowane. Mogę pociągnąć za klamkę, ale najwyraźniej nie na tyle daleko, by uruchomić mechanizm drzwi. To samo dotyczy klamek wewnętrznych i zewnętrznych. Inne drzwi wydają się być OK. …
8 vw  key  locks  door  euro-van 

6
Naprawianie uszkodzonego klucza zdalnego
Mam Toyota Camry 2011 i dwa zdalne klucze. Jeden z kluczy był przemoczony wodą dwa lata temu. Oczywiście nie działa. Poszedłem do dealera i nie udało się go odzyskać. Czy jest coś, co mogę sam spróbować naprawić?

2
2009 Programowanie kluczy Chevy Malibu nie powiodło się
Zrobiłem kroki, aby zaprogramować mój nowy klucz, ponieważ zgubiłem mój oryginalny klucz ... Po przejściu przez kroki musiałem zrobić coś złego, ponieważ teraz samochód jest po prostu czarny i nic nie zrobi. Światła się nie zapalą lub nic ... Czy możesz mi pomóc w rozwiązaniu problemów z cieniem?
5 key  program 

2
Jak ustalić, czy klucz Mercedes jest oryginalny?
Zrobiłem kopię klucza samochodowego (2001 E320) i chcę wiedzieć, czy klucz (przeprogramowany używany klucz) jest oryginalny; wyprodukowane zgodnie z prawem przez Mercedesa lub autoryzowanego producenta. Nie zamówiłem go bezpośrednio od firmy, ponieważ otrzymanie go potrwa. Chcę wiedzieć, czy jest to legalne i czy firma sprzedaje nowe klucze programowalne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.