Pytania otagowane jako nohup

4
Uruchom polecenie nohup w SSH, a następnie rozłącz się
Chcę wykonać skrypt start.shna zdalnym serwerze, który uruchamia to: nohup node server.js & Naiwnie nazywam SSH w ten sposób: ssh myserver <<EOF ./start.sh & EOF To uruchamia skrypt, ale pozostawia połączoną sesję. Chcę wykonać ten krok z innymi poleceniami w skrypcie, więc to nie jest dobre. Jak mogę SSH do …

2
Różnice między „<poleceniem> i odrzuceniem” a „nohup <poleceniem> i odrzuceniem”
To jest moje zrozumienie o wykorzystaniu &amp;, disownoraz nohup: &lt;command&gt;Uruchamia proces w aktualnym terminala bashprzykład w nowej (czyli proces jest wymieniony jako bashpracy nowej i stdin, stdouti stderrnadal są związane z terminal ); nie jest odporny na zawieszanie się ; &lt;command&gt; &amp;Uruchamia proces w aktualnym terminala bashprzykład w tle (to …

2
Jaka jest funkcja polecenia nohup?
Jestem nowicjuszem w Ubuntu. Nauczyłem się polecenia nohup [command]- uruchomić &lt;command&gt;odporny na sygnał rozłączenia Nie rozumiem znaczenia „ odporności na sygnał rozłączenia ”. O jakim rodzaju sygnału mówi? I powiedz mi, jak używać tego polecenia na przykładzie.

1
Jak mogę zapobiec tworzeniu pliku ~ / nohup.out przez nohup?
Korzystam z polecenia, $ nohup ...aby uruchomić aplikację w tle, aby móc później zamknąć okno terminala. Po wykonaniu tworzy plik ~/nohup.out. Przykład: orschiro@x230:~$ nohup /bin/bash -c "sleep 15 &amp;&amp; python3 /home/orschiro/bin/show_state.py" nohup: ignoring input and appending output to 'nohup.out' Jak mogę zapobiec nohuptworzeniu nohup.out?


4
Utrzymuj program uruchomiony w terminalu
Jestem więc świadomy nohupi sufikuję polecenia, &amp;aby mieć pewność, że przejdą one w tło. Jeśli jednak uruchomię aplikację graficzną - czasem użycie żadnej nie wydaje się wystarczające. Czym więc mogę poprzedzić program / polecenie, aby upewnić się, że działa ono po zamknięciu terminala?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.