Pytania otagowane jako output


7
Czy zwykły kabel może przekonwertować wyjście HDMI na VGA?
Można kupić prosty kabel HDMI-VGA lub kabel HDMI-DVI. Przykład: na Amazon . Jednak moja ogólna wiedza jest taka, że ​​te kable działają tylko w przypadku kart graficznych, które mają specjalne wsparcie dla tej funkcji. Czy Raspberry Pi obsługuje takie rzeczy? Czy istnieje jakikolwiek łatwy sposób używania Raspberry Pi na ekranie, …
57 display  output  hdmi 

3
Jak mogę używać pinów GPIO jako wyjść cyfrowych?
Czytałem, że Raspberry Pi ma wiele pinów wejściowych i wyjściowych. Jak mogę je zmienić? (z Python?) Jaka logika napięcia? Czy potrzebuję rezystorów podwyższających lub obniżających? Czy muszę przełączać piny z wejść na wyjścia? Które szpilki są dostępne?
28 gpio  python  output 


4
Jak podłączyć dwa monitory w konfiguracji z dwoma głowicami?
Zastanawiam się nad zakupem Raspberry Pi lub zgodnego rozwiązania. Mój problem polega na tym, że nie mogłem znaleźć sposobu na skonfigurowanie podwójnej głowicy. Chciałbym podłączyć dwa monitory 1920x1200 za pomocą połączenia cyfrowego (HDMI, DVI, DisplayPort itp.). Jakieś pomysły na osiągnięcie takiej konfiguracji sprzętowej?
13 display  xorg  output 

1
Wyświetlacz wyjściowy HDMI pokazuje zits / interferencje
Dzisiaj otrzymałem Raspberry Pi i wypróbowałem waniliową dystrybucję Debian squeeze i dystrybucję OpenElec XBMC . Zauważyłem, że wyświetlacz pokazuje zakłócenia / zity podobne do tego: Sprawdziłem kable, wypróbowałem gniazdo USB o wyższej mocy wyjściowej i nic z tego nie rozwiązało problemu, czy ktoś jeszcze to widział?
12 display  output  hdmi 

2
Jakie są zalety i wady podłączenia do monitora VGA?
Mogę uzyskać pasywny RCA (wideo kompozytowe) na VGA, aktywny RCA na VGA lub aktywny HDMI na VGA, ale który? Chcę wiedzieć: Jaka jest jakość między nimi (jak w przypadku braku zamrażania, szybkiego połączenia itp.)? Jaka jest ich cena? Wiem, że audio mogą być przesyłane w obu przypadkach, ale nie przejmuję …
10 display  output 
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.