Pytania otagowane jako arrays

Tablica jest uporządkowaną liniową strukturą danych składającą się ze zbioru elementów (wartości, zmiennych lub referencji), z których każdy jest identyfikowany przez jeden lub więcej indeksów. Pytając o konkretne warianty tablic, użyj zamiast tego następujących powiązanych tagów: [wektor], [arraylist], [matryca]. Podczas używania tego znacznika w pytaniu specyficznym dla języka programowania należy oznaczyć pytanie używanym językiem programowania.

30
Jak mogę usunąć określony element z tablicy?
Przekaż opinię na temat przepełnienia stosu w : Удалить элемент из массива js Mam tablicę liczb i używam .push()metody do dodawania do niej elementów. Czy istnieje prosty sposób na usunięcie określonego elementu z tablicy? Szukam odpowiednika czegoś takiego jak: array.remove(number); Muszę użyć podstawowego JavaScript. Ramy nie są dozwolone.
8281 javascript  arrays 30
Utwórz ArrayList z tablicy
Mam tablicę, która została zainicjowana jak: Element[] array = {new Element(1), new Element(2), new Element(3)}; Chciałbym przekonwertować tę tablicę na obiekt ArrayListklasy. ArrayList<Element> arraylist = ???;

30
Pętla w tablicy w JavaScript
W Javie można użyć forpętli do przechodzenia przez obiekty w tablicy w następujący sposób: String[] myStringArray = {"Hello", "World"}; for (String s : myStringArray) { // Do something } Czy możesz zrobić to samo w JavaScript?30
Jak dołączyć coś do tablicy?
Odpowiedzi na to pytanie są dziełem społeczności . Edytuj istniejące odpowiedzi, aby poprawić ten post. Obecnie nie akceptuje nowych odpowiedzi ani interakcji. Jak dołączyć obiekt (np. Ciąg lub liczbę) do tablicy w JavaScript?
2893 javascript  arrays  append 


30
Jak sprawdzić, czy obiekt jest tablicą?
Próbuję napisać funkcję, która akceptuje listę ciągów lub pojedynczy ciąg. Jeśli jest to ciąg, to chcę przekonwertować go na tablicę za pomocą tylko jednego elementu, aby móc go zapętlać bez obawy o błąd. Jak więc sprawdzić, czy zmienna jest tablicą? Zaokrągliłem różne rozwiązania poniżej i stworzyłem test jsperf . Wszystkie …

30
Usuwanie elementu z tablicy w PHP
Czy istnieje prosty sposób na usunięcie elementu z tablicy za pomocą PHP, aby foreach ($array)nie zawierał już tego elementu? Myślałem, że ustawienie tego by nullto zrobiło, ale najwyraźniej to nie działa.
2513 php  arrays  unset 


18
Jak opróżnić tablicę w JavaScript?
Odpowiedzi na to pytanie są dziełem społeczności . Edytuj istniejące odpowiedzi, aby poprawić ten post. Obecnie nie akceptuje nowych odpowiedzi ani interakcji. Czy istnieje sposób na opróżnienie tablicy, a jeśli tak, to za pomocą .remove()? Na przykład, A = [1,2,3,4]; Jak mogę to opróżnić?
2197 javascript  arrays 


30
Jaki jest najprostszy sposób wydrukowania tablicy Java?
W Javie tablice nie zastępują toString(), więc jeśli spróbujesz wydrukować jedną bezpośrednio, otrzymasz className+ '@' + hex hashCodetablicy, zgodnie z definicją Object.toString(): int[] intArray = new int[] {1, 2, 3, 4, 5}; System.out.println(intArray); // prints something like '[I@3343c8b3' Ale zwykle chcielibyśmy czegoś bardziej podobnego [1, 2, 3, 4, 5]. Jak …
1943 java  arrays  printing 

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.