Pytania otagowane jako electricity

Hacki związane z elektrycznością: bezpieczne praktyki, prace elektryczne, efektywne użytkowanie itp.

8
Jak wskoczyć uruchomić samochód bez innego samochodu
Kilka razy mój akumulator samochodowy się rozładował. Na szczęście zawsze był w pobliżu inny samochód, który mógł mnie uruchomić. Zawsze bałam się, że nadejdzie czas, kiedy moja bateria się wyczerpie i nie będzie nikogo, kto by mnie rzucił. Jak mogę szybko uruchomić samochód bez innego samochodu? Mam kable rozruchowe w …
30 car  electricity 9
Jak mogę szybciej ładować swój smartfon?
Czasami wracam do domu i muszę wkrótce wyjść i mam tylko krótką chwilę, aby naładować telefon przed wyjazdem. Jakieś porady lub wskazówki, jak szybciej naładować telefon? Nie chcę mieszać się z ładowarką lub telefonem (iPhone jest potrzebny do odpowiedzi), więc unikaj tych odpowiedzi!

5
Skąd mam wiedzieć, ile pozostało naładowania akumulatora?
Mam pudełko pełne baterii (AA, AAA, 9 V i CR2032). Wiem, że niektóre są puste, ponieważ wrzuciłem je tam razem z pełnymi, co prawdopodobnie nie było mądrym posunięciem. Czy istnieje prosty sposób, aby poznać (przybliżone) ładowanie tych akumulatorów? Dla AA i AAA nie mam żadnego urządzenia, które akceptuje tylko jedną …

6
Jak wytwarzać prąd za darmo?
Czy istnieją jakieś sposoby generowania energii elektrycznej za darmo * ? Nie musi to być 110/220 / 230V , ale na przykład przydatne byłoby ładowanie telefonu komórkowego. * - bezpłatny pod względem pieniędzy, np. bez płacenia rachunku za prąd / gaz za jego wytwarzanie (zakup nie jest wliczony)
12 home  electricity 1
Wymiana żarówki wysoko bez drabiny
Mam wypaloną żarówkę, która znajduje się w otwartym urządzeniu o wysokości około 15 stóp (4,6 metra). Jak mogę to zmienić bez drabiny lub używając jednego z tych wysięgników do zmiany żarówki? Próbowałem wysięgnika, ale nie chwyciłby dobrze żarówki.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.