Pytania otagowane jako crop

3
Pozbycie się białych znaków w Inkscape
Czy istnieje sposób w programie Inkscape, aby ustawić granice pliku svg w sposób, w jaki byłyby ustawione, jeśli eksportujesz jako mapę bitową? Chcę, aby nie było białych znaków powyżej, poniżej, po prawej lub lewej stronie wybranego obiektu.
69 inkscape  crop 


2
Przytnij maskę przycinającą w programie Illustrator?
Czy to możliwe, aby przyciąć clipping maskw Illustrator ? Mam obraz, dla którego stworzyłem maskę, ale cały obraz jest o wiele większy niż potrzebna przestrzeń, chciałbym przyciąć resztę obrazu do maski. Zasadniczo potrzebuję tego samego wyniku, co w Photoshopie, kiedy klikniesz prawym przyciskiem myszy> Zastosuj maskę .4
Photoshop: Zapisz część bez przycinania
kiedy muszę zapisać część obrazu jako nowy obraz w Photoshopie, przycinam go, zapisuję jako i cofam kadrowanie. W przypadku dużych plików jest to powolne i wydaje się nieefektywne. Czy istnieje lepszy sposób, aby powiedzieć Photoshopowi „zapisać wszystko, co widzisz w tym prostokącie, jako nowy plik”?
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.