Pytania otagowane jako programming-languages

8
Dlaczego Python jest tak popularnym językiem w dziedzinie sztucznej inteligencji?
Przede wszystkim jestem początkującym uczącym się sztucznej inteligencji i nie jest to pytanie zorientowane na opinię ani porównanie języków programowania. Nie twierdzę, że to najlepszy język. Ale faktem jest, że większość znanych struktur AI ma podstawowe wsparcie dla Pythona. Mogą być nawet obsługiwane w wielu językach, na przykład TensorFlow, który …

3
Dlaczego Lisp jest tak dobrym językiem dla AI?
Wcześniej słyszałem od informatyków i badaczy z obszaru sztucznej inteligencji, że Lisp jest dobrym językiem dla badań i rozwoju sztucznej inteligencji. Czy to nadal obowiązuje, wraz z rozprzestrzenianiem się sieci neuronowych i głębokim uczeniem się? Jakie było ich uzasadnienie? W jakich językach są obecnie wbudowane obecne systemy głębokiego uczenia się?


2
Czy Prolog jest nadal używany w AI?
Według Wikipedii , Prolog jest uniwersalnym językiem programowania logiki powiązanym ze sztuczną inteligencją i językoznawstwem obliczeniowym. Czy nadal jest używany do AI? Jest to oparte na pytaniu dotyczącym zamkniętej wersji beta 2014. Autor miał UID 330.

6
Jak rozpocząć naukę sztucznej inteligencji?
Jestem studentem inżynierii oprogramowania i jestem całkowicie początkującym do AI. Przeczytałem wiele artykułów o tym, jak rozpocząć naukę sztucznej inteligencji, ale każdy artykuł sugeruje inny sposób. Zastanawiałem się, czy niektórzy z was, eksperci, mogą pomóc mi zacząć właściwie. Kilka bardziej szczegółowych pytań Na jakim języku powinienem się skupić? Wiele artykułów …

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.