Pytania otagowane jako google-docs

W przypadku pytań dotyczących internetowej wersji Dokumentów Google edytor tekstu od Google. W przypadku pytań dotyczących aplikacji menedżera plików użyj tagu [google-drive]. Zazwyczaj NIE dotyczą obu tych samych pytań.4
Utwórz pojedynczą stronę w Dokumentach Google
Mam naprawdę duży stół i muszę go dodać do dokumentu portretowego. Czy jest jakiś sposób na ustawienie pojedynczej strony w Dokumentach Google? W programie Word możesz dodać „podział sekcji” i zrobić to. Ale pracuję nad dokumentem z przyjacielem i nie mogę po prostu używać programu Word.
121 google-docs 


5
Szybszy sposób na dostęp do przekreślenia w Dokumentach Google
Korzystam z dokumentu w Dokumentach Google jako listy rzeczy do zrobienia. Nienawidzę tego, że muszę uzyskać dostęp do polecenia Przekreśl przez menu. Czy istnieje ukryte naciśnięcie klawisza w celu przełączenia Przekreślenia, a może sposób na dodanie polecenia Przekreślenia do paska narzędzi?

9
Jak wyświetlić folder nadrzędny dokumentu Google?
Często mam bezpośredni link do dokumentu Google (mojego lub udostępnionego dokumentu organizacji) i chcę znaleźć dokumenty przechowywane w tym samym folderze. Aby to zrobić, musiałbym określić folder, w którym znajduje się dokument. Czy jest na to sposób?8
Jak utworzyć kreskę em w Dokumentach Google?
W większości aplikacji do edycji tekstu wystarczy wprowadzić dwa myślniki sekwencyjne, aby utworzyć myślnik . Nie w Dokumentach Google: Byłoby miło, gdyby te dwa łączniki zostały połączone - prawda? (Dash em bezpośrednio powyżej został napisany przy użyciu HTML:. —) Więc jak utworzyć myślnik w Dokumentach Google?Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.